Usługi Prawne Dariusz Copa

Usługi Prawne Dariusz Copa
Usługi Prawne Dariusz Copa
ID wpisu: 12668
Dodano: 03.01.2014
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 755
CTR: 0.26%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
256
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Świadczymy Usługi Prawne. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania.

Prawo spółek handlowych
Prawo rejestrowe
Prawo umów gospodarczych
Zwalczanie nieuczciwej konkurencji
Prawo własności intelektualnej
Prawo papierów wartościowych
Prawo upadłościowe
Ubezpieczenia gospodarcze
Prawo bankowe
Prawo pracy
Prawo rzeczowe, zobowiązania, spadki
Prawo administracyjne
Inne specjalizacje
Opinia online

Mówimy Prawo istnieje na to aby przynosiło pożytek osobie ... Tobie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: etill.pl

Opinie o stronie etill.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rduch Borek posiada 20 lat doświadczenia w stolarce. Dzięki temu produkcja odbywa się na najwyższym poziomie z dbaniem o najmniejsze szczegóły. (...)
Nasza firma ma siedzibę w Mysłowicach. Obsługujemy również sąsiednie miejscowości: Bielsko-Biała, Dąbrowa-Górnicza, Tychy, Mikołów. Skupujemy (...)
Hotel Beskid to wyjątkowe miejsce na mapie Bielska-Białej. Położony w pobliżu Cygańskiego Lasu, jest świetnym miejscem na odpoczynek i idealnym (...)
W związku z prowadzoną przez nas działalnością zapewniamy naszym klientom solidną pomoc przy organizacji pogrzebów. Jako profesjonalny zakład (...)
Jeżeli chciałbyś zaoszczędzić na opłatach pobieranych przez brokerów forexowych - chodzi o spread i prowizje, zapraszamy do założenia konta u (...)
Co jest najważniejsze na weselu? Jedzenie? Suknia panny młodej? Goście? Nie, okazuje się, że jednym z najważniejszych wyznaczników dobrego wesela (...)
Serwis internetowy, który prowadzimy, jest doskonałym miejscem do znalezienia dla siebie najlepszej polisy AC. Gdy chcesz kupić to ubezpieczenie samochodowe, (...)
Jesteśmy Wyłącznym Agentem Na Polskę amerykańsko-kanadyjskiej Spółki Personality Resources International The Colors People TM PRI Identyti Mapping (...)