Kadry i płace, zarządzanie czasem pracy - Macrologic SA

Kadry i płace, zarządzanie czasem pracy - Macrologic SA
ID wpisu: 22211
Dodano: 20.09.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 871
CTR: 0.00%
142
Google
26
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Macrologic SA jest firmą z 30-letnim stażem. Tworzymy oprogramowanie ERP, BI. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw średniej wielkości.
Nasz program kadrowo-płacowy został wdrożony w ponad 2,7 tys przedsiębiorstw, ponad 250 tys osób ma co miesiąc naliczane płace.
Razem z naszym programem dla kadr i płac można zarządzać obszarem personelowym w firmie:
- tworzyć list płac,
- generować i składać deklaracje podatkowe do urzędów skarbowych
- tworzyć korekt deklaracji ZUS,
- dostęp do informacji kadrowo-płacowych dla pracowników przez przeglądarkę internetową (m.in. ilość wykorzystanych dni urlopu, wysokość i składniki wynagrodzenia, rodzaj i wartość potrąceń czy termin i pozostałą do spłaty wartość zaciągniętej pożyczki, a także listy szkoleń i kursów, w których pracownik brał udział),
- elektroniczny obieg wniosków urlopowych,
- ocena i rozwój pracowników,
- szczegółowa ewidencja czasu pracy (wraz z zarządzaniem czasem pracy),
- ewidencja i badanie skuteczności szkoleń,
- naliczanie zasiłków chorobowych, godzin nadliczbowych, wynagrodzenia urlopowego.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.macrologic.pl

Opinie o stronie www.macrologic.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Od lat zajmujemy się oprogramowaniem serwisów internetowych dla instytucji w Polsce i za granicą. Mamy bogate doświadczenia w przygotowaniu systemów (...)
Oprogramowanie dedykowane tworzone przez firmę Kamee to unikatowe projekty, które w 100% odpowiadają zapotrzebowaniu klientów. Rozpoznanie potrzeb (...)
Usługi świadczące przez serwis GrafikiOnline.pl są kierowane do Osób, które szukają praktycznych narzędzi do układania grafików pracy. Szereg (...)
Na stronie internetowej: http://ilumioapp.pl/ możemy znaleźć informacje dotyczące nowoczesnego systemu Ilumio. Jest to aplikacja pozwalająca na zdalną (...)
Posiadamy szablony w przystępnych cenach. Mamy szablony idealnie dopasowane do branży oraz szablony uniwersalne. Warto stawiać na dobrą jakość w (...)
Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)