Oprogramowanie dla hoteli - Ilumio

Oprogramowanie dla hoteli - Ilumio
Oprogramowanie dla hoteli - Ilumio
ID wpisu: 21104
Dodano: 12.05.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 909
CTR: 0.00%
150
Google
26
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Na stronie internetowej: http://ilumioapp.pl/ możemy znaleźć informacje dotyczące nowoczesnego systemu Ilumio. Jest to aplikacja pozwalająca na zdalną obsługę różnego rodzaju urządzeń i systemów hotelowych, jak na przykład telewizji hotelowej. Korzystać z niej mogą zarówno goście, jak i personel (jednak z innego poziomu). Personel hotelu może np. korzystać z interaktywnej obsługi gości oraz automatycznej obsługi pokoju.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: ilumioapp.pl

Opinie o stronie ilumioapp.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadamy szablony w przystępnych cenach. Mamy szablony idealnie dopasowane do branży oraz szablony uniwersalne. Warto stawiać na dobrą jakość w (...)
Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
Oprogramowanie phpBB2 to nowsza wersja pierwowzoru, która służy do zakładania forum internetowego. W stosunku do poprzedniej jest bardziej rozbudowana (...)
Udostępniliśmy na stronie internetowej całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość bez niczyjej pomocy wypełnić (...)
Oprogramowanie crm stworzone przez firmę Kamee to gwarancja wzrostu efektywności pracy, ograniczenia wykonywania powtarzalnych czynności oraz łatwego (...)