Systemy operacyjne - programvare.pl

Systemy operacyjne - programvare.pl
Systemy operacyjne - programvare.pl
ID wpisu: 20824
Dodano: 04.04.2016
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1008
CTR: 0.10%
154
Google
25
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także programów biurowych. Posiadamy duże doświadczenie na rynku oprogramowania, co pozwala nam zapewnić naszym klientom fachowe doradztwo oraz profesjonalne i kompleksowe usługi na każdym etapie realizowania dla klientów. Dostarczamy oryginalne oprogramowanie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.programvare.pl

Opinie o stronie www.programvare.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
Oprogramowanie phpBB2 to nowsza wersja pierwowzoru, która służy do zakładania forum internetowego. W stosunku do poprzedniej jest bardziej rozbudowana (...)
Udostępniliśmy na stronie internetowej całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość bez niczyjej pomocy wypełnić (...)
Oprogramowanie crm stworzone przez firmę Kamee to gwarancja wzrostu efektywności pracy, ograniczenia wykonywania powtarzalnych czynności oraz łatwego (...)
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów (...)
Niewątpliwie kierowanie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli zdołamy podołać wszystkim urzędowym wymogom, (...)