PrestaShop moduły

PrestaShop moduły
PrestaShop moduły
ID wpisu: 20935
Dodano: 19.04.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 866
CTR: 0.00%
153
Google
25
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Posiadamy szablony w przystępnych cenach. Mamy szablony idealnie dopasowane do branży oraz szablony uniwersalne. Warto stawiać na dobrą jakość w świetnej cenie. U nas istnieje możliwość indywidualnego dopasowania szablonu do potrzeb Klienta. Jeśli szukasz dodatków, modyfikacji i innych do systemu PrestaShop, to bardzo dobrze trafiłeś, bo właśnie tym zajmujemy się na co dzień. Zapewniamy, że w naszej ofercie znajdują się dodatki, które usprawnią pracę ze sklepem internetowym. Więcej informacji na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: x13.pl

Opinie o stronie x13.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
Oprogramowanie phpBB2 to nowsza wersja pierwowzoru, która służy do zakładania forum internetowego. W stosunku do poprzedniej jest bardziej rozbudowana (...)
Udostępniliśmy na stronie internetowej całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość bez niczyjej pomocy wypełnić (...)
Oprogramowanie crm stworzone przez firmę Kamee to gwarancja wzrostu efektywności pracy, ograniczenia wykonywania powtarzalnych czynności oraz łatwego (...)
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów (...)