Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane
Oprogramowanie dedykowane
ID wpisu: 21720
Dodano: 25.07.2016
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 694
CTR: 0.14%
42
Google
24
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oprogramowanie dedykowane tworzone przez firmę Kamee to unikatowe projekty, które w 100% odpowiadają zapotrzebowaniu klientów. Rozpoznanie potrzeb pozwala nam na dobranie najlepszego zakresu funkcjonalności, aby korzyści dla klienta były jak największe. W skład oprogramowania dedykowanego mogę wchodzić systemy SAAS, CRM, ERP, MES, APS, WMS, BI, DMS, SCM i inne.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: oprogramowanie-dedykowane-dla-firm.pl

Opinie o stronie oprogramowanie-dedykowane-dla-firm.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Code Ninjas to Software House realizujący projekty stron www, sklepów internetowych, systemów zarządzania. Tworzymy strony www dla firm, gabinetów, (...)
Usługi świadczące przez serwis GrafikiOnline.pl są kierowane do Osób, które szukają praktycznych narzędzi do układania grafików pracy. Szereg (...)
Portal poświęcony tematyce ślubnej. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje jak od podstaw zaplanować ślub i wesele. Dzięki naszej (...)
Na stronie internetowej: http://ilumioapp.pl/ możemy znaleźć informacje dotyczące nowoczesnego systemu Ilumio. Jest to aplikacja pozwalająca na zdalną (...)
Posiadamy szablony w przystępnych cenach. Mamy szablony idealnie dopasowane do branży oraz szablony uniwersalne. Warto stawiać na dobrą jakość w (...)
Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)