GrafikiOnline.pl - Grafiki pracy przez internet

GrafikiOnline.pl - Grafiki pracy przez internet
ID wpisu: 21589
Dodano: 06.07.2016
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 954
CTR: 0.21%
196
Google
33
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usługi świadczące przez serwis GrafikiOnline.pl są kierowane do Osób, które szukają praktycznych narzędzi do układania grafików pracy. Szereg dostępnych funkcji pozwala w optymalny sposób i zgodny z przepisami prawa pracy ułożyć harmonogram pracy dla Osób zatrudnionych w firmie.

Dla każdego pracownika można ustawić informacje dotyczące jego zatrudnienia, takie jak: okres zatrudnienia, wielkość etatu, normę dobową, system pracy oraz długość okresu rozliczeniowego. Na podstawie tych danych program do robienia grafików pracy kontroluje czas pracy zatrudnionych Osób.

Dla użytkowników program dostępnych jest wiele użytecznych opcji takich jak: wydruk grafiku pracy, eksport do pliku, generowanie list obecność, podgląd statystyk, udostępnianie harmonogramów pracownikom online, wysyłanie powiadomień na telefon komórkowy lub skrzynkę email.

Program do układania grafików pracy działa w przeglądarce internetowej - nie trzeba nic pobierać ani instalować. Do działania programu niezbędne jest połączenie z internetem. Zaletą takiego rozwiązania jest dostęp do programu z każdego miejsca i z dowolnego urządzenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: grafikionline.pl

Opinie o stronie grafikionline.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Poszukujesz wykonawcy do budowy Twojego wymarzonego domu, a może potrzebujesz firmy, która podejmie się modernizacji Twojego starego domu? Od teraz (...)
Najbardziej profesjonalny dom weselny Częstochowa w okolicy! Gwarantujemy reprezentacyjną salę na 200 gości, parking, klimatyczny ogródek z altaną, (...)
Novopur to młoda firma, której główną usługą jest wykonywanie ociepleń budynków i domów mieszkalnych. Zadanie to firma realizuje poprzez izolacje (...)
Biuro projektowe Mobiliani Design jest świetną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na pełne usługi projektowe, obejmujące już nie tylko projektowanie (...)
Ocieplenie poddasza w naszym budynku jest bardzo ważną i istotną sprawą. Niestety nie wszystkie osoby zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest (...)
Firma Mix Biura oferuje firmom mającym siedzibę w Ktakowie, pod najem biura o wysokich standardach. Oferujemy Lokale w budynkach A i B klasy. Mix BIURA (...)
Specjalnością firmy Grene Gryfino są najwyższej klasy artykuły rolniczo-techniczne. Jest ona autoryzowanym dystrybutorem skandynawskiej firmy Grene. (...)
Jedną z trudniejszych rzeczy dla każdego właściciela firmy jest rozliczanie podatków. Dlatego też z pomocą przychodzi nasze biuro rachunkowe, które (...)
Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat zajmuje się wykonywaniem usług związanych z przyrodą. Ekspertyzy ornitologiczne i opinie ornitologiczne wykonujemy (...)