Książki obcojęzyczne z podręcznym słownikiem na marginesie

Książki obcojęzyczne z podręcznym słownikiem na marginesie
Książki obcojęzyczne z podręcznym słownikiem na marginesie
ID wpisu: 38015
Dodano: 09.07.2024
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 21
CTR: 0.00%
3
Google
1
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem, które specjalizuje się w wydawaniu unikalnych na polskim rynku publikacji obcojęzycznych wraz z podręcznym słownikiem na marginesie. Słownik ten zawiera wszystkie nowe wyrazy i zwroty pojawiające się w tekście, dzięki czemu czytelnik, nawet słabo znający język, jest w stanie przeczytać, zrozumieć a co najważniejsze doskonalić swoją znajomość języka obcego (i to z przyjemnością).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zeslownikiem.pl

Opinie o stronie zeslownikiem.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Blog dla miłosników literatury z recenzjami książek. Znajdują się tu recenzję kryminałow, thrillerów, thrillerów psychologicznych, romasów. (...)
Księgarnia językowa Liblis specjalizuje się w sprzedaży podręczników oraz książek do nauki języków obcych, głównie azjatyckich. W swojej ofercie (...)
Booktown to księgarnia internetowa, która w swojej ofercie posiada tanie audiobooki mp3 oraz jako jedyna autorskie e-booki do nauki języka angielskiego. (...)
Księgi Barneja to księgarnia biznesowo-wolnościowa jedyna w swoim rodzaju. Oferuje zaawansowaną, profesjonalną lekturę dla biznesmenów. W księgozbiorach (...)
Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy J&S. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki AQUAPHOR. W naszym asortymencie (...)
Oferujemy szeroki wybór prasy dla wszystkich miłośników polityki. Zależy nam na tym, aby sprzedawane przez nas realizacje były różnorodne, dlatego (...)
Nasze wydawnictwo językowe jest na rynku już od 2013 roku. Języki obce są coraz bardziej rozpowszechniane, dlatego wydajemy książki do nauki języków (...)
Nasze wydawnictwo zaspokaja różne oczekiwania. Skupiając się na szczegółach, warto podkreślić, że częścią oferty jest nauka czytania. Można (...)
Sztuka towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, jest zatem jego nieodłączna towarzyszką. Już ludy pierwotne po zaspokojeniu potrzeb fizycznych (...)