Exerim.pl

Exerim.pl
ID wpisu: 31285
Dodano: 26.02.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 806
CTR: 0.12%
205
Google
14
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sztuka towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, jest zatem jego nieodłączna towarzyszką. Już ludy pierwotne po zaspokojeniu potrzeb fizycznych takich jak sen czy pożywienie, szukały strawy duchowej, tworząc malowidła ścienne w jaskiniach, rzeźbiąc w drewnie lub kamieniu lub kreując prymitywne podwaliny muzyki. W dzisiejszym świecie, pełnym pośpiechu i pogoni za dobrami materialnymi coraz częściej zatracamy naszą artystyczną wrażliwość, a karmiąc ciało, zapominamy o pokarmie dla duszy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: exerim.pl

Opinie o stronie exerim.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sztuka jest piękna. Warto się nią otaczać! Zacznij od wyboru ręcznie malowanych obrazów, których bogatą ofertę znajdziesz w naszej Galerii Kolor. (...)
Zapraszamy państwa do wspólnej podróży wgłąb siebie. Naszym głównym celem jest łączenie ludzi w myśl idei że wszyscy jesteśmy ludźmi ale (...)
Planujesz tatuaż? Zapraszamy do profesjonalnego studia tatuażu w Szczecinie. White – Crow to prawdziwy biały kruk w świecie tatuażu. U nas zrealizujesz (...)
Dla osoby z poczuciem humoru dobrym i nietuzinkowym prezentem będzie karykatura. Wystarczą dobre zdjęcia, wtedy wykonam karykaturę według potrzeby: (...)
Księgarnia internetowa kanon24.pl prowadzi internetową sprzedaż najlepszych polskich i zagranicznych pisarzy . Sprzedajemy powieści i książki popularnonaukowe, (...)
Iluzjonista Konrad Mościński świadczy usługi pokazów iluzji i magii podczas wszelkich imprez rozrywkowych. W swoim repertuarze posiada mnóstwo ciekawych (...)
Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wydać książkę, lub jak wydać ebook, chętnie służymy swoją pomocą. Obecnie wydanie książki na własny koszt (...)
Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany karykaturami bądź portretami - naprawdę bardzo interesującymi i pod każdym względem zachwycającymi, (...)
Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu lokalny serwis informacyjny Brzeg24.pl. U nas dowiesz się, co aktualnie dzieje się w Brzegu i całym (...)