Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog

Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog
Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog
ID wpisu: 36355
Dodano: 21.07.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 170
CTR: 0.00%
8
Google
14
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli zamieszkujesz w stolicy województwa pomorskiego lub okolicach tejże miejscowości i posiadasz czworonożnego przyjaciela wykazującego problemy natury behawioralnej, w razie potrzeby możesz skorzystać ze wsparcia odpowiedniego specjalisty, jakim jest psi behawiorysta. Jest to możliwe po nawiązaniu kontaktu z Panią Mirosławą Kozakiewicz z Gdańska, która jest absolwentem renomowanej szkoły Etogram na kierunku Zoopsycholog/Behawiorysta. Oprócz wiedzy teoretycznej, Pani Kozakiewicz posiada także praktyczne kwalifikacje, które zdobywa dzięki codziennej pracy z psami.
Możesz liczyć na pomoc, jeśli Twój włochaty pupil przejawia między innymi nadmierną agresję w stosunku do ludzi oraz innych zwierząt, niszczy przedmioty, załatwia się w domu, czy też jest nadmiernie lękliwy. Spotkania odbywają się w domu klienta tak, aby wyżej wymieniona specjalistka mogła poznać zachowanie pieska w jego naturalnym środowisku. Istnieje także możliwość skorzystania z propozycji polegającej na szkoleniu szczeniaka w Trójmieście. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz, odwiedzając stronę internetową.

Uwierz w psa - szkolenie psów, behawiorysta, zoopsycholog
Zbyszka z Bogdańca 1/9
80-419 Gdańsk
Tel: 504244429
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.uwierzwpsa.pl

Opinie o stronie www.uwierzwpsa.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dieta pudełkowa to sposób nie tylko na zdrowe odżywianie, ale i zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Pomyśl, ile czasu tracisz na robienie zakupów, (...)
Salon sukien ślubnych Białystok - powstał z myślą o kobietach – ich potrzebach i marzeniach. Tworzona przez kobiety pełne pasji i zaangażowania (...)
Jestem fotografem ślubnym z poznania - specjalizuje się w całkowitej fotograficznej obsłudze Wesel (ślubów). Posiadamy cały zestaw asortymentów (...)
Ubezpieczenie samochodu, mieszkania, domu czy turystyczne pozwoli Ci zrekompensować straty w przypadku jakiegoś nieszczęścia. Broker ubezpieczeniowy (...)
Pełną obsługę celną oferuje Agencja celna MTM z Żar. Zajmujemy się profesjonalną obsługą formalności związanych z transportem towarów, świadcząc (...)
Zapraszamy wszystkich hodowców bydła do skorzystania z oferty skupu, jaką realizuje Ubojnia zwierząt rzeźnych w Starych Kobiałkach. Zajmujemy się (...)
Firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ oferuje wszystkim zainteresowanym z takich miast jak Warszawa, Łódź oraz Lublin profesjonalne usługi przeciwpożarowe. (...)
Memento Mori to doświadczona firma świadcząca usługi z zakresu organizacji pogrzebu, sprzedaży trumien, transportu zwłok, a także montażu nagrobków. (...)
Współpraca z firmą APEX to gwarancja bezpieczeństwa dla płynności Twojej firmy. Już od wielu lat zbierają doświadczenie, które pozwala im na (...)