agencja celna Żary mtm-agencjacelna.pl

agencja celna Żary mtm-agencjacelna.pl
agencja celna Żary mtm-agencjacelna.pl
ID wpisu: 36334
Dodano: 15.07.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 65
CTR: 0.00%
3
Google
24
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pełną obsługę celną oferuje Agencja celna MTM z Żar. Zajmujemy się profesjonalną obsługą formalności związanych z transportem towarów, świadcząc usługi z zakresu odpraw celnych. Nasza oferta obejmuje odprawy celne, procedury uproszczone, procedury gospodarcze oraz rejestrację EORI. Zajmujemy się wyrabianiem wniosków i odwołań do Urzędu Celnego, weryfikacją dokumentów składanych do UC oraz przygotowywaniem i składaniem deklaracji statystycznych Intrastat. Wystawiamy ponadto świadectwa pochodzenia i legalizacji. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mtm-agencjacelna.pl

Opinie o stronie www.mtm-agencjacelna.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy wszystkich hodowców bydła do skorzystania z oferty skupu, jaką realizuje Ubojnia zwierząt rzeźnych w Starych Kobiałkach. Zajmujemy się (...)
Firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ oferuje wszystkim zainteresowanym z takich miast jak Warszawa, Łódź oraz Lublin profesjonalne usługi przeciwpożarowe. (...)
Memento Mori to doświadczona firma świadcząca usługi z zakresu organizacji pogrzebu, sprzedaży trumien, transportu zwłok, a także montażu nagrobków. (...)
Współpraca z firmą APEX to gwarancja bezpieczeństwa dla płynności Twojej firmy. Już od wielu lat zbierają doświadczenie, które pozwala im na (...)
Nodwig Gwidon Winiarski to profesjonalna firma czyszcząca spod krakowskiej Naramy, która specjalizuje się w świadczeniu usług czyszczenia i prania (...)
Firma Rat-Gar w Żmigrodzie w województwie dolnośląskim dostarcza kompleksową obsługę systemów grzewczych dla domu oraz przemysłu. Zajmujemy się (...)
Kompleksowe usługi opieki nad grobami. Jeżeli jesteś osobą starszą, mieszkasz za granicą, Twój stan zdrowia nie pozwala na odwiedziny grobu bliskich (...)
Sprzątanie jednostek pływających proponuje firma Yacht Solution Sp. z o.o. w Szczecinie. Od lat jesteśmy związani z branżą morską i zapewniamy (...)
Przedsiębiorstwo Karo w Konecku w województwie kujawsko-pomorskim od 1998 roku działa na rynku oraz prężnie rozwija się jako firma wielobranżowa. (...)