sprzedaż mięsa łukowo ubojniazwierzatkebej.com.pl

sprzedaż mięsa łukowo ubojniazwierzatkebej.com.pl
sprzedaż mięsa łukowo ubojniazwierzatkebej.com.pl
ID wpisu: 36329
Dodano: 14.07.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 42
CTR: 0.00%
2
Google
4
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy wszystkich hodowców bydła do skorzystania z oferty skupu, jaką realizuje Ubojnia zwierząt rzeźnych w Starych Kobiałkach. Zajmujemy się skupem bydła i cieląt, skupujemy byki, krowy i jałówki. Nowoczesne zaplecze i idealne warunki, jakie zapewniamy zwierzętom, decydują o jakości naszego mięsa. Zapewniamy korzystne ceny skupu. W ramach oferty prowadzimy także sprzedaż - polecamy np. ćwierci wołowe i podroby, tusze wołowe i cielęce, skóry wołowe i cielęce. Więcej informacji prezentujemy na stronie. Zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ubojniazwierzatkebej.com.pl

Opinie o stronie www.ubojniazwierzatkebej.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma NOFIRE USŁUGI BHP I PPOŻ oferuje wszystkim zainteresowanym z takich miast jak Warszawa, Łódź oraz Lublin profesjonalne usługi przeciwpożarowe. (...)
Memento Mori to doświadczona firma świadcząca usługi z zakresu organizacji pogrzebu, sprzedaży trumien, transportu zwłok, a także montażu nagrobków. (...)
Współpraca z firmą APEX to gwarancja bezpieczeństwa dla płynności Twojej firmy. Już od wielu lat zbierają doświadczenie, które pozwala im na (...)
Nodwig Gwidon Winiarski to profesjonalna firma czyszcząca spod krakowskiej Naramy, która specjalizuje się w świadczeniu usług czyszczenia i prania (...)
Firma Rat-Gar w Żmigrodzie w województwie dolnośląskim dostarcza kompleksową obsługę systemów grzewczych dla domu oraz przemysłu. Zajmujemy się (...)
Kompleksowe usługi opieki nad grobami. Jeżeli jesteś osobą starszą, mieszkasz za granicą, Twój stan zdrowia nie pozwala na odwiedziny grobu bliskich (...)
Sprzątanie jednostek pływających proponuje firma Yacht Solution Sp. z o.o. w Szczecinie. Od lat jesteśmy związani z branżą morską i zapewniamy (...)
Przedsiębiorstwo Karo w Konecku w województwie kujawsko-pomorskim od 1998 roku działa na rynku oraz prężnie rozwija się jako firma wielobranżowa. (...)
Folie do uszlachetniania druku - błyszczące, matowe, metaliczne i inne proponuje firma APOSTROF POLIGRAFIA w Krakowie. Mamy ponadto folie typu soft, (...)