art branding

art branding
ID wpisu: 33285
Dodano: 16.12.2020
Kliknięć: 22
Wyświetleń: 1096
CTR: 2.01%
374
Google
24
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Art branding to podróż po świecie biznesu, marketingu i sztuki. W portalu prezentowane obszernie są najnowsze fascynacje współczesną sztuką oraz odkrywaniem nowych wrażeń artystycznych w połączeniu z biznesem. Zjawisko art brandingu jest zjawiskiem globalnym i jedną z ciekawszych tendencji we współczesnej komunikacji.
Dbając o swój rozwój zawodowy, kompetencji w pracy, korporacji warto zatrzymać się na chwilę i spojrzeć głębiej w sztukę. Sztuka współczesna - bez sztuki ludzkość nie potrafi żyć. Dowodzą temu znane od początku świata wytwory artystyczne. Próbując zrozumieć Sztukę Nowoczesną.

Zapraszamy do świata, gdzie odkryjesz nowe spojrzenie na piękno art brandingu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: uncommonground.pl

Opinie o stronie uncommonground.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Instytut Studiów Programistycznych S.A. to producent systemów do obsługi łańcucha dostaw i zarządzania logistyką. Mamy w swojej ofercie systemy (...)
Malarstwo do oglądania w Internecie to nowatorska formuła propagowania i dzielenia się swoją sztuką. Dziś wystawy obrazów nie cieszą się ogromną (...)
Firma - Jurczak: rzeczoznawca majątkowy Kraków, wycena nieruchomości, funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat. Aktywnie obsługujemy klientów zainteresowanych (...)
Sztuka towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, jest zatem jego nieodłączna towarzyszką. Już ludy pierwotne po zaspokojeniu potrzeb fizycznych (...)
Sztuka jest piękna. Warto się nią otaczać! Zacznij od wyboru ręcznie malowanych obrazów, których bogatą ofertę znajdziesz w naszej Galerii Kolor. (...)
Adwokat Agnieszka Prętczyńska Odszkodowania Warszawa podejmie się spraw o odszkodowanie medyczne za błąd lekarski np. odszkodowanie za śmierć dziecka (...)
Szerokie usługi w zakresie podatkowo-rachunkowym w Dąbrowie Górniczej oferuje Biuro Rachunkowe SALDO S.C. Swoją działalność realizujemy w ramach (...)
Zapraszamy państwa do wspólnej podróży wgłąb siebie. Naszym głównym celem jest łączenie ludzi w myśl idei że wszyscy jesteśmy ludźmi ale (...)
Mennica Mazovia sprzedaje produkty inwestycyjne na terenie całej Polski. W sprzedaży dostępne są wyroby z najlepszych światowych mennic - sztabki (...)