Synaptic- systemy logistyczne WMS,TMS,MES,YMS,TOS,AMS,RMA

Synaptic- systemy logistyczne WMS,TMS,MES,YMS,TOS,AMS,RMA
Synaptic- systemy logistyczne WMS,TMS,MES,YMS,TOS,AMS,RMA
ID wpisu: 32398
Dodano: 28.07.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 752
CTR: 0.00%
81
Google
22
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Instytut Studiów Programistycznych S.A. to producent systemów do obsługi łańcucha dostaw i zarządzania logistyką. Mamy w swojej ofercie systemy WMS, TMS, MES, YMS, TOS, RMA, AMS, B2B czy 3PL. Ideą naszych rozwiązań informatycznych jest pełna konfigurowalność. Jesteśmy na rynku od ponad 15 lat i posiadamy wysoką wiedzę merytoryczną z zakresu logistyki, którą wykorzystujemy podczas wdrożeń.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, oparte o systemy logistyczne najwyższej klasy oraz najwyższą jakość usług wdrożeniowych. W swojej ofercie mamy również sprzęt magazynowy taki jak drukarki kodów kreskowych, terminale magazynowe czy czytniki RFID. Współpracujemy z firmami takimi jak ZEBRA, Honeywell czy Microsoft.

Kategorie:

Podlinkuj stronę: synaptic.pl

Opinie o stronie synaptic.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Element to innowacyjny system zarządzania procesami rekrutacyjnymi. Nasz ATS (od applicant tracking system) to połączenie innowacyjnej technologii (...)
ChatMyBot - chatbot zintegrowany z facebook messengerem oraz dostępny w formie wtyczki chat na Twoją stronę internetową. Gotowe scenariusze rozmów, (...)
Firma - Jurczak: rzeczoznawca majątkowy Kraków, wycena nieruchomości, funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat. Aktywnie obsługujemy klientów zainteresowanych (...)
Firma FMCode z Warszawy oferuje projektowanie aplikacji mobilnych dla biznesu i na zamówienie na Android, iOS, Mac, Windows, Linux. Dostarczamy techniczne (...)
Aby zapewnić firmie sprawne działanie, na pewno dobrze jest inwestować w odpowiednie oprogramowanie komputerowe, które pomoże w koordynowaniu pracy (...)
Jeżeli codziennie wysyłacie państwo wiele paczek i wiecie ile czasu potrzeba aby naszykować list przewozowy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Ekspert z siedzibą w Szczecinie. Od przeszło 20 lat zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnego (...)
Szkolenie internetowe z podstaw testowania oprogramowania. Kurs krok po kroku wprowadza do zawodu specjalisty kontroli i zapewnienia jakości oprogramowania (...)
Nasza firma Partner24 sp z o.o. jest producentem zintegrowanego oprogramowania do zarządzania procesem ekstruzji. System jest dedykowany do firm zajmujących (...)