poloniacare24.pl

poloniacare24.pl
poloniacare24.pl
ID wpisu: 32982
Dodano: 30.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 116
CTR: 0.00%
12
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PoloniaCARE24 z siedzibą w Szczecinku. Zatrudniamy opiekunów dla seniorów w Niemczech, którzy wymagają pomocy w codziennych czynnościach. Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu możemy zapewnić naszym pracownikom atrakcyjne warunki współpracy. Na czas pobytu za granicą gwarantujemy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW oraz ubezpieczenie OC. Zapewniamy transport i zwrot kosztów podróży. Zachęcamy do współpracy kobiety i mężczyzn, którzy są gotowi do wyjazdu za granicę nawet na dłuższy okres. Szczegóły ofert mieszczą się na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: poloniacare24.pl

Opinie o stronie poloniacare24.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Leasing pracowniczy i pośrednictwo pracy, a także oferty pracy dla osób poszukujących to oferta Agencji TOP-STAFF w Lublinie. Funkcjonujemy w wielu (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii Radcy Prawnego Katarzyna Załęska we Wrocławiu. Świadczymy usługi w zakresie obsługi prawnej (...)
Potrzebujesz porady prawnej a może radcy prawnego? Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Radcy Prawnego Mariusza Lecińskiego w Toruniu. Kancelaria poleca (...)
Biuro rachunkowe E.Thomsen w Szczecinie specjalizuje się w księgowości duńskiej. Świadczymy wszechstronne wsparcie w zakresie usług księgowych (...)
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. to firma z wielkimi tradycjami, działająca na rynku dekoracji okiennych, już od 1989 roku. Produkowane (...)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Kasica w Warszawie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy wszechstronną pomoc w sprawach rozwodowych (...)
Certyfikat AntiCOVID HygieneStandard™ to system regulujący rygorystyczne standardy bezpieczeństwa zdrowotnego obejmujący normy utworzone przez światowych (...)
Agencja zatrudnienia PowerJobs zajmuje się dostarczaniem pracowników tymczasowych, outsourcingiem oraz usługami rekrutacyjnymi dla firm z branży logistycznej, (...)