Agencja pracy tymczasowej PowerJobs

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs
Agencja pracy tymczasowej PowerJobs
ID wpisu: 32760
Dodano: 24.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 225
CTR: 0.00%
15
Google
11
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Agencja zatrudnienia PowerJobs zajmuje się dostarczaniem pracowników tymczasowych, outsourcingiem oraz usługami rekrutacyjnymi dla firm z branży logistycznej, automotive, produkcyjnej i przemysłowej. Jako agencja pracy tymczasowej współpracujemy z firmami zlokalizowanymi w Polsce, Niemczech oraz Francji. Jeżeli poszukujesz partnera, który dostarczy do Twojej firmy najlepszych pracowników tymczasowych, skontaktuj się z nami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.powerjobs.pl

Opinie o stronie www.powerjobs.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma SILVVA w Godziszowie zajmuje się rozbiórką budynków drewnianych oraz wymianą poszycia ścian z desek na blachę lub deski. Mamy kwalifikacje (...)
Fabryka Projektów z siedzibą we Włocławku wychodzi naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Działając wyłącznie (...)
Oferujemy montaż i dobór wysokiej jakości monitoringu. Korzystamy jedynie z wiodących marek sprzętu, a każdy monitoring dobieramy indywidualnie, (...)
W Kiełczewie w województwie mazowieckim swoją siedzibę ma firma Budplay. Mamy długoletnie, sięgające 2008 roku doświadczenie w budowie placów (...)
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Just-Optic. Nasza siedziba znajduje się w Albigowej w województwie podkarpackim, a w branży (...)
KryspolBus w Rzeszowie to firma przewozowa, która świadczy usługi przewozów regionalnych w obwodzie województwa podkarpackiego i małopolskiego. (...)
Drog-Pol Damian Polski w Chrzanowie to firma, która świadczy usługi brukarskie. Polecamy wszechstronną realizację zleceń, używając z nowoczesnego (...)
We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy SPEL-REM, która od 1991 roku zajmuje się projektowaniem, dostawą, montażem i modernizacją urządzeń transportu (...)
Współczesne fryzjerstwo rozwinęło się w imponujący sposób. Dziś to nie tylko cięcie i koloryzacja włosów, ale także ich przedłużanie. Nazywam (...)