top-staff.com.pl

top-staff.com.pl
top-staff.com.pl
ID wpisu: 32921
Dodano: 21.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 119
CTR: 0.00%
11
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Leasing pracowniczy i pośrednictwo pracy, a także oferty pracy dla osób poszukujących to oferta Agencji TOP-STAFF w Lublinie. Funkcjonujemy w wielu branżach, m. in. logistycznej, budowlanej, w produkcji i rolnictwie oraz IT, gwarantując wsparcie w kwestiach związanych z legalizacją pobytu i otrzymaniem zezwoleń na pracę, a także transportu pracowniczego. W naszej bazie mamy pracowników z Polski, z Europy Wschodniej m.in. Ukrainy czy Białorusi. Gwarantujemy najwyższe standardy w zakresie outsourcingu pracowniczego, posiadając niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: top-staff.com.pl

Opinie o stronie top-staff.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kancelarii Radcy Prawnego Katarzyna Załęska we Wrocławiu. Świadczymy usługi w zakresie obsługi prawnej (...)
Potrzebujesz porady prawnej a może radcy prawnego? Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Radcy Prawnego Mariusza Lecińskiego w Toruniu. Kancelaria poleca (...)
Biuro rachunkowe E.Thomsen w Szczecinie specjalizuje się w księgowości duńskiej. Świadczymy wszechstronne wsparcie w zakresie usług księgowych (...)
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. to firma z wielkimi tradycjami, działająca na rynku dekoracji okiennych, już od 1989 roku. Produkowane (...)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Kasica w Warszawie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Zapewniamy wszechstronną pomoc w sprawach rozwodowych (...)
Certyfikat AntiCOVID HygieneStandard™ to system regulujący rygorystyczne standardy bezpieczeństwa zdrowotnego obejmujący normy utworzone przez światowych (...)
Agencja zatrudnienia PowerJobs zajmuje się dostarczaniem pracowników tymczasowych, outsourcingiem oraz usługami rekrutacyjnymi dla firm z branży logistycznej, (...)
Doświadczyłeś opóźnienia bądź odwołania lotu, przez co przybyłeś do miejsca docelowego co najmniej 3 godziny później? Prawdopodobnie przysługuje (...)