Matki Pszczele Krainka

Matki Pszczele Krainka
ID wpisu: 31489
Dodano: 16.03.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1131
CTR: 0.09%
271
Google
18
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.2 (10 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Strona Carnica.pl przedstawia informacje o matkach pszczelich rasy Kraińskiej. Można również dokonać zakupu wybranych linii Matek Kraińskich. Matki te tworzą silne i zdrowe rodziny pszczele. Pszczoły dobrze się rozwijają od wczesnej wiosny. Cechują się: łagodnością, miodnością, dobrą zimowlą. Matki hodowane są w rodzinach pszczelich, bez użycia cieplarek. Dzięki temu matki są zaopiekowane przez pszczoły na każdym etapie rozwoju, co pozytywnie wpływa na kondycję matek pszczelich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: carnica.pl

Opinie o stronie carnica.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Maszyny rolnicze o solidnej konstrukcji z wytrzymałych i nowoczesnych surowców poleca firma Lemtech w Wojciechowie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości (...)
Sprzedażą nawozów organicznych, materiałów siewnych oraz azotu płynnego zajmuje się Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Agro-Nasiona w Gorzowie Wielkopolskim.. (...)
W Gorzowie Wielkopolskim mieści się siedziba firmy Mestall, która od wielu lat zajmuje się produkcją nawozów organicznych. Przedsiębiorstwo oferuje (...)
Zajmujemy się kupnem i sprzedażą zwierząt z importu – Niemcy Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym niemieckiej firmy ZVE Zuchtvieh-Export GmbH (...)
Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Nowość z siedzibą w Jezuickiej Strudze w województwie (...)
Oferujemy najwyższej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, jeżyny bezkolcowej, maliny, jagody kamczackiej i innych krzewów jagodowych. Na naszej (...)
Syrop glukozowo-fruktozowy używany jako pokarm dla pszczół oraz białe, drobnokrystaliczne ciasto pszczele - wysokogatunkowe, gotowe pokarmy dla pszczół (...)
Prezentujemy Państwu firmę Omnivent, która specjalizuje się w produkcji oraz montażu urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, znajdujących (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AGRO-MILK z Bedlna w województwie łódzkim. Zajmujemy się wyposażaniem i obsługą (...)