agro-milk.pl

agro-milk.pl
agro-milk.pl
ID wpisu: 29401
Dodano: 19.07.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 519
CTR: 0.00%
32
Google
13
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AGRO-MILK z Bedlna w województwie łódzkim. Zajmujemy się wyposażaniem i obsługą gospodarstw mlecznych i możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem w tej branży. W naszej ofercie znaleźć można urządzenia takie jak dojarki rurociągowe, hale i roboty udojowe, schładzarki, systemy żywienia oraz zarządzania stadem, automaty do pojenia, produkty związane z higieną oraz komfortem zwierząt czy też gospodarką odchodami. Zapewniamy profesjonalizm i korzystne ceny. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.agro-milk.pl

Opinie o stronie www.agro-milk.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Produkcją części zamiennych do maszyn rolniczych oraz burt do przyczep rolniczych i rozrzutników od 20 lat zajmuje się firma AKMET s.c. we Wrześni. (...)
Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi mulczera leśnego. Zabieg polega na rozdrobnieniu wszystkiego co znajduje się na działce tj. drzewa, (...)
Głównie specjalizujemy się w wycince drzew trudnych oraz w ich pielęgnacji. Pracujemy wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości użycia ciężkiego (...)
Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy zajmuje się hodowlą jak i sprzedażą hurtową i detaliczną borówki amerykańskiej a także jagody kamczackiej. (...)
Produkcja oraz obrót materiałem siewnym to główny zakres działalności firmy Centrala Nasienna ze Słupska. Przedsiębiorstwo od przeszło 50 lat (...)
Agrozakupy Norbert Dolniak AgroJD.com w Dominowie to szeroki asortyment części do ciągników John Deere. Jesteśmy profesjonalnym sklepem internetowym, (...)
Ekspert przyrodniczy na potrzeby programów rolno-środowiskowo-klimatycznych Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich 2014-2020 (PROW 2014-2020). Ekspert świadczy (...)
Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno swoją działalność prowadzi od 1992 r., świadcząc usługowe czyszczenie i zaprawianie materiału (...)
Opony, sprzęgi do kół bliźniaczych i koła rolnicze: bliźniacze, międzyrzędowe, bliźniacze do upraw międzyrzędowych to kategorie oferty, jaką (...)