rspnowosc.pl

rspnowosc.pl
rspnowosc.pl
ID wpisu: 29888
Dodano: 13.09.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 478
CTR: 0.00%
25
Google
9
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Nowość z siedzibą w Jezuickiej Strudze w województwie pomorskim. Jesteśmy nowoczesną oraz spełniającą surowe normy ubojnią drobiu. Dostarczamy wysokiej klasy elementy i podroby drobiowe takie jak ćwiartki, nogi, filety, uda, podudzia, skrzydełka, nogi, porcje rosołowe, polędwiczki lub serca. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami a proces technologiczny podlega bezwzględnej kontroli i nadzorowi weterynaryjnemu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i miłą współpracę. Więcej informacji na naszej stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rspnowosc.pl

Opinie o stronie www.rspnowosc.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy najwyższej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, jeżyny bezkolcowej, maliny, jagody kamczackiej i innych krzewów jagodowych. Na naszej (...)
Syrop glukozowo-fruktozowy używany jako pokarm dla pszczół oraz białe, drobnokrystaliczne ciasto pszczele - wysokogatunkowe, gotowe pokarmy dla pszczół (...)
Prezentujemy Państwu firmę Omnivent, która specjalizuje się w produkcji oraz montażu urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, znajdujących (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AGRO-MILK z Bedlna w województwie łódzkim. Zajmujemy się wyposażaniem i obsługą (...)
Produkcją części zamiennych do maszyn rolniczych oraz burt do przyczep rolniczych i rozrzutników od 20 lat zajmuje się firma AKMET s.c. we Wrześni. (...)
Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi mulczera leśnego. Zabieg polega na rozdrobnieniu wszystkiego co znajduje się na działce tj. drzewa, (...)
Głównie specjalizujemy się w wycince drzew trudnych oraz w ich pielęgnacji. Pracujemy wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości użycia ciężkiego (...)
Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy zajmuje się hodowlą jak i sprzedażą hurtową i detaliczną borówki amerykańskiej a także jagody kamczackiej. (...)
Produkcja oraz obrót materiałem siewnym to główny zakres działalności firmy Centrala Nasienna ze Słupska. Przedsiębiorstwo od przeszło 50 lat (...)