Sadzonki borówki amerykańskiej | Koter

Sadzonki borówki amerykańskiej | Koter
ID wpisu: 29845
Dodano: 05.09.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1142
CTR: 0.00%
533
Google
11
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferujemy najwyższej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, jeżyny bezkolcowej, maliny, jagody kamczackiej i innych krzewów jagodowych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegóły oferty naszej szkółki krzewów jagodowych oraz wiele przydatnych informacji dotyczących wyboru odmiany sadzonek, przygotowania stanowiska czy owocowania poszczególnych gatunków. Produkujemy sadzonki borówki amerykańskiej w multiplatach oraz doniczkach o różnej pojemności. Poza sadzonkami roślin jagodowych oferujemy sadzonki krzewów ozdobnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: koter.com.pl

Opinie o stronie koter.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Target to producent nawozów, środków ochrony roślin oraz preparatów do utrzymania czystości w oczyszczalniach przydomowych oraz basenach. Ugruntowana (...)
Syrop glukozowo-fruktozowy używany jako pokarm dla pszczół oraz białe, drobnokrystaliczne ciasto pszczele - wysokogatunkowe, gotowe pokarmy dla pszczół (...)
Prezentujemy Państwu firmę Omnivent, która specjalizuje się w produkcji oraz montażu urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, znajdujących (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AGRO-MILK z Bedlna w województwie łódzkim. Zajmujemy się wyposażaniem i obsługą (...)
Produkcją części zamiennych do maszyn rolniczych oraz burt do przyczep rolniczych i rozrzutników od 20 lat zajmuje się firma AKMET s.c. we Wrześni. (...)
Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi mulczera leśnego. Zabieg polega na rozdrobnieniu wszystkiego co znajduje się na działce tj. drzewa, (...)
Głównie specjalizujemy się w wycince drzew trudnych oraz w ich pielęgnacji. Pracujemy wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości użycia ciężkiego (...)
Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy zajmuje się hodowlą jak i sprzedażą hurtową i detaliczną borówki amerykańskiej a także jagody kamczackiej. (...)
Produkcja oraz obrót materiałem siewnym to główny zakres działalności firmy Centrala Nasienna ze Słupska. Przedsiębiorstwo od przeszło 50 lat (...)