Karczowanie drzew Bielsko-Biała mulczer oraz koszenie trawy

Karczowanie drzew Bielsko-Biała mulczer oraz koszenie trawy
Karczowanie drzew Bielsko-Biała mulczer oraz koszenie trawy
ID wpisu: 28908
Dodano: 23.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 451
CTR: 0.00%
24
Google
9
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi mulczera leśnego. Zabieg polega na rozdrobnieniu wszystkiego co znajduje się na działce tj. drzewa, krzaki, samosiejki oraz trawa, następnie jest to mieszane z ziemią. Po naszym zabiegu działkę można normalnie użytkować, kosić trawę etc.

Przeprowadzamy także wycinki drzew i koszenia traw.

Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.koszenie-bielsko.pl

Opinie o stronie www.koszenie-bielsko.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Głównie specjalizujemy się w wycince drzew trudnych oraz w ich pielęgnacji. Pracujemy wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości użycia ciężkiego (...)
Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy zajmuje się hodowlą jak i sprzedażą hurtową i detaliczną borówki amerykańskiej a także jagody kamczackiej. (...)
Świadczę usługi prawne, szyte na miarę oczekiwań moich Klientów.  W codziennej pracy kieruję się zdrowym rozsądkiem i wiedzą, zdobywaną przez (...)
Produkcja oraz obrót materiałem siewnym to główny zakres działalności firmy Centrala Nasienna ze Słupska. Przedsiębiorstwo od przeszło 50 lat (...)
Agrozakupy Norbert Dolniak AgroJD.com w Dominowie to szeroki asortyment części do ciągników John Deere. Jesteśmy profesjonalnym sklepem internetowym, (...)
Ekspert przyrodniczy na potrzeby programów rolno-środowiskowo-klimatycznych Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich 2014-2020 (PROW 2014-2020). Ekspert świadczy (...)
Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno swoją działalność prowadzi od 1992 r., świadcząc usługowe czyszczenie i zaprawianie materiału (...)
Opony, sprzęgi do kół bliźniaczych i koła rolnicze: bliźniacze, międzyrzędowe, bliźniacze do upraw międzyrzędowych to kategorie oferty, jaką (...)
Firma SK-AGRO Maszyny rolnicze w Łasinie z sukcesami realizuje sprzedaż sprzedaży i serwis maszyn rolniczych. Posiadamy zróżnicowany park technologiczny, (...)