Twórz dokumenty PDF w ABBYY FineReader

Twórz dokumenty PDF w ABBYY FineReader
Twórz dokumenty PDF w ABBYY FineReader
ID wpisu: 23681
Dodano: 14.02.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1293
CTR: 0.00%
793
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasze oprogramowanie ułatwia przekształcenie dokumentów papierowych w format do edycji na komputerze. Wystarczy zrobić zdjęcie strony książki, aby przez oprogramowanie FineReader poddać je profesjonalnej obróbce. Nasze oprogramowanie rozpoznaje znaki i podnosi wydajność pracy z szeregiem dokumentów, w tym z plikami PDF. Gwarantujemy dostęp do testowej wersji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.finereader.pl

Opinie o stronie www.finereader.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zaglądając do naszej oferty możecie otrzymać dobrze przygotowane propozycje, z których rzeczywiście będziecie zadowoleni, ponieważ oprogramowanie (...)
Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania Asseco WAPRO i dodatków do WF – Mag. Nasze rozwiązania umożliwiają optymalizację fakturowania i wszystkich (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która dostarcza między innymi oprogramowanie Asseco Wapro. Programy przez nas oferowane (...)
Warszawska firma Benson Consulting zajmuje się produkcją innowacyjnych systemów informatycznych. Nasze oprogramowanie wspiera oraz optymalizuje zarządzanie (...)
Macrologic SA jest firmą z 30-letnim stażem. Tworzymy oprogramowanie ERP, BI. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw średniej wielkości. Nasz (...)
Od lat zajmujemy się oprogramowaniem serwisów internetowych dla instytucji w Polsce i za granicą. Mamy bogate doświadczenia w przygotowaniu systemów (...)
Oprogramowanie dedykowane tworzone przez firmę Kamee to unikatowe projekty, które w 100% odpowiadają zapotrzebowaniu klientów. Rozpoznanie potrzeb (...)
Usługi świadczące przez serwis GrafikiOnline.pl są kierowane do Osób, które szukają praktycznych narzędzi do układania grafików pracy. Szereg (...)