Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania

Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania
ID wpisu: 37779
Dodano: 18.01.2024
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 79
CTR: 1.27%
4
Google
1
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet Psychoterapii Przestrzeń Spotkania to prywatny gabinet psychoterapii, świadczący psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską oraz terapię rodziny. Założycielami i terapeutami gabinetu są Iwona i Marcin Ziemniewicz, psychoterapeuci systemowi, stowarzyszeni w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Nurt systemowy, konstruktywistyczno - narracyjny, w którym pracują, bazuje na badaniu kontekstu i kontekstualnych zależności, w których zgłaszany przez klienta problem jest jakimś elementem. Celem psychoterapii jest tutaj umożliwienie klientowi obejrzenie "mapy", czy inaczej mówiąc, opowieści, jakiej używa do opisu swojej sytuacji. Owo obejrzenie - także w kontekście historii życia pacjenta - jest okazją do refleksji nad użytecznością takiej właśnie organizacji tejże mapy, jaką klient stosuje, a w konsekwencji - do jej weryfikacji i przeformułowania w taki sposób, by klient mógł osiągać zakładane cele.
W terapii pary i rodziny Iwona i Marcin Ziemniewicz pracują wspólnie, w modelu tzw. koterapii, gdzie dwóch terapeutów jednocześnie prowadzi sesję. Pozwala to na utrzymanie niezwykle ważnej w tej pracy pozycji neutralności oraz na poszerzenie perspektywy terapeutycznej, która funkcjonuje w obszarze dialogu, a nie wewnętrznego monologu terapeuty, jak w przypadku terapii indywidualnej.
Gabinet oferuje psychoterapie indywidualną dla osób dorosłych, w przypadku problemów dotyczących dzieci i młodzieży ofertą jest terapia rodziny.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przespotkania.pl

Opinie o stronie przespotkania.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Radca prawny Dawid Kądzielawa prowadzi swoją kancelarię prawną w Nowym Sączu, oferując kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych (...)
Finest Cleaning we Wrocławiu to firma sprzątająca, która podnosi standardy czystości w przestrzeniach biurowych. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu (...)
Firma Eko-partnerzy to lider w branży ekologicznych rozwiązań do oczyszczania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Ich oferta obejmuje (...)
W SWAPLY stawiamy na łatwość i bezpieczeństwo w kupowaniu kryptowalut. Nasz kantor BTC jest zaprojektowany z myślą o zapewnieniu naszym klientom (...)
Karmatt to nie tylko firma sprzątająca, ale kompleksowy serwis sprzątający, który oferuje szeroką gamę usług, od codziennego utrzymania porządku (...)
Reda BHP to Twój partner w zapewnianiu bezpieczeństwa i ochrony w miejscu pracy. Nasze sklepy w Brzesko i Bochnia oferują szeroką gamę odzieży roboczej, (...)
Antykwariat warszawski Atticus to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z pasją kolekcjonowania. Nasze ryciny, reprezentujące różne epoki i style, (...)
Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego w Busku-Zdroju, to adwokat Piotr Gorczyca jest gotowy Ci pomóc. Jego solidne wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie (...)
Radca Prawny Wojciech Mercik z Katowic to profesjonalista, który łączy głęboką wiedzę prawniczą z praktycznym doświadczeniem zdobytym podczas (...)