Mindfuless we Wrocławiu Marzena Łukaszewicz

Mindfuless we Wrocławiu Marzena Łukaszewicz
Mindfuless we Wrocławiu Marzena Łukaszewicz
ID wpisu: 37655
Dodano: 20.11.2023
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 166
CTR: 0.00%
1
Google
2
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Odkryj potencjał mindfulness we Wrocławiu razem ze mną! Medytuję od lat, a mindfulness stało się nieodłączną częścią mojego życia. Dzięki praktyce oraz ścieżce nauczycielskiej oferuję kursy mindfulness we Wrocławiu. To droga do rozwoju osobistego, która poprawia jakość życia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: marzenalukaszewicz.pl

Opinie o stronie marzenalukaszewicz.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Empowerment Coaching Kraków, to firma, która specjalizuje się w indywidualnym coachingu online skierowanym do liderów biznesowych średniego i wyższego (...)
Psycholog Szczecin - W SzczecinPsycholog.pl wierzymy, że każdy z nas zasługuje na wsparcie w trudnych momentach życia. Anna Będzak-Rejman, nasza (...)
W centrum Warszawy, w dzielnicy Wola, znajdziesz nasz gabinet psychoterapii ''TELL US'', w którym doświadczeni psychoterapeuci oraz psycholodzy oferują (...)
Psycholog w Olsztynie powinien wykazywać się empatią i doświadczeniem w tej dziedzinie. Po mistrzowsku w prowadzeniu spotkań sprawdza się dr Szadkowska. (...)
Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Pile oferuje terapię depresji i innych zaburzeń nastroju. Gabinet prowadzi Ewa Domańska-Klimek - psychoanalityk, (...)
Justyna Jankowska to psycholog i psychoterapeuta w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Wykształcenie zdobyte na Wydziale Psychologii i Pedagogiki (...)
osrodeknowezycie.pl to strona internetowa placówki terapeutycznej znajdującej się w Zabierzowie. Ofertę ośrodka stanowi leczenie uzależnień takich (...)
Wiele osób ma problemy z depresją. Jedni są mniej, a inni bardziej zaawansowani w chorobie. Nasze leczenie depresji Warszawa jest bardzo skuteczne. (...)
Dom Rozwoju to mieszcząca się na warszawskim Mokotowie poradnia psychologiczna. Powstała w 2017 roku poradnia oferuje konsultacje psychologiczne oraz (...)