Psychoterapeuta Chodzież - psychoterapia-klimek.pila.pl

Psychoterapeuta Chodzież - psychoterapia-klimek.pila.pl
Psychoterapeuta Chodzież - psychoterapia-klimek.pila.pl
ID wpisu: 35135
Dodano: 03.11.2021
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 285
CTR: 0.00%
0
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Pile oferuje terapię depresji i innych zaburzeń nastroju. Gabinet prowadzi Ewa Domańska-Klimek - psychoanalityk, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i ma dwudziestoletnie praktykę w pracy z osobami zmagającymi się z szerokim spektrum problemów psychicznych i emocjonalnych. Oferta obejmuje też depresję poporodową, uzależnienie i współuzależnienia, samotność, traumę i trudności w relacjach. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie, na którą zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychoterapia-klimek.pila.pl

Opinie o stronie psychoterapia-klimek.pila.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Justyna Jankowska to psycholog i psychoterapeuta w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Wykształcenie zdobyte na Wydziale Psychologii i Pedagogiki (...)
osrodeknowezycie.pl to strona internetowa placówki terapeutycznej znajdującej się w Zabierzowie. Ofertę ośrodka stanowi leczenie uzależnień takich (...)
Wiele osób ma problemy z depresją. Jedni są mniej, a inni bardziej zaawansowani w chorobie. Nasze leczenie depresji Warszawa jest bardzo skuteczne. (...)
Dom Rozwoju to mieszcząca się na warszawskim Mokotowie poradnia psychologiczna. Powstała w 2017 roku poradnia oferuje konsultacje psychologiczne oraz (...)
Jeżeli potrzebujesz poradni wczesnej interwencji, logopedycznej, czy też psychologicznej, wejdź na poradnia3terapie.pl. Psycholog dziecięcy zajmie (...)
Oferujemy Państwu pełną diagnozę, badania psychologiczne i kompleksowe leczenie poprzez psychoterapię, konsultacje psychologiczne oraz wizyty (...)
Artykuły o rezyliencji, psychologii pozytywnej, szczęściu, optymizmie, sile, spokoju, neuropatyczności i radości z życia na podstawie literatury (...)
Psychoterapia indywidualna? Znajdziesz ją w naszej ofercie już od bardzo długiego czasu, a co za tym idzie możemy pochwalić się przede wszystkim (...)
Chcesz wykonać badania kierowców lub badania psychotechniczne niezbędnych do obsługi wózków widłowych lub maszyn budowlanych? Skontaktuj się z (...)