Coach Biznesowy - Empowerment Coaching

Coach Biznesowy - Empowerment Coaching
ID wpisu: 37591
Dodano: 25.10.2023
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 111
CTR: 0.00%
2
Google
0
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Empowerment Coaching Kraków, to firma, która specjalizuje się w indywidualnym coachingu online skierowanym do liderów biznesowych średniego i wyższego szczebla, włączając w to właścicieli i prezesów firm.

W wyniku indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych przez doświadczonego życiowo i zawodowo, certyfikowanego coacha, każdy menedżer, menedżerka, dyrektor lub inny członek / członkini wyższej kadry kierowniczej ma możliwość szczerego przedyskutowania wyzwań z którymi się mierzy i wspólnego poszukiwania najlepszych dla siebie rozwiązań.

Pierwsza, 1h sesja online, jest zawsze bezpłatna!
Zapraszamy do kontaktu!

e-mail: kontakt@empowerment-coaching.com
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.empowerment-coaching.com

Opinie o stronie www.empowerment-coaching.com (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat Tomasz Leśnik prowadzi kancelarię adwokacką w Nowym Sączu w ramach której udziela porad prawnym firmom oraz klientom indywidualnym. Adwokat (...)
Psycholog Szczecin - W SzczecinPsycholog.pl wierzymy, że każdy z nas zasługuje na wsparcie w trudnych momentach życia. Anna Będzak-Rejman, nasza (...)
W centrum Warszawy, w dzielnicy Wola, znajdziesz nasz gabinet psychoterapii ''TELL US'', w którym doświadczeni psychoterapeuci oraz psycholodzy oferują (...)
Polskie biuro rachunkowe prowadzi rejestracje spółek Ltd w Wielkiej Brytanii, księgowość dla spółek, zakładanie oddziałów spółek ltd w Polsce. (...)
Kancelaria Radcy Prawnego w Poznaniu założona w 2009 roku dostarcza usługi prawne dla przedsiębiorców w z regionu oraz ludności Poznania i Wielkopolski. (...)
Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, to warto skorzystać z usług Kancelarii Adwokackiej Adwokat Monika Zajko z Białegostoku. Kancelaria ta to miejsce, (...)
Biuro Rachunkowe DW Tax świadczy usługi księgowe w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Świdnica, Bydgoszcz, Warszawa. Biuro rachunkowe (...)
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Aleksandra Dyja, Damian Kliś, Marta Nowakowska, Magdalena Kaczkowska S.c. to nowczesna kancelaria prawna działająca (...)
Profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego, rozwodowego czy cywilnego. Potrzebujesz pomocy prawnej w sprawie rozwodowej? Planujesz wnieść (...)