Kancelaria Adwokacka Sandomierz | Prawnik Karol Dębowski

Kancelaria Adwokacka Sandomierz | Prawnik Karol Dębowski
Kancelaria Adwokacka Sandomierz | Prawnik Karol Dębowski
ID wpisu: 36100
Dodano: 01.05.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 129
CTR: 0.00%
5
Google
24
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat Karol Dębowski zdobył wieloletnie doświadczenie w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Wykwalifikowany prawnik oferuje pomoc prawniczą oraz wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria adwokacka ma siedzibę w mieście Sandomierz. Kancelaria adwokacka prowadzi zróżnicowane sprawy na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat zapewnia pomoc prawną w tematach powiązanych z m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym czy wykroczeniami. W sprawach cywilnych oraz administracyjnych prawnik reprezentuje oponentów jako pełnomocnik, a w postępowaniu karnym oferuje także obsługę prawną pokrzywdzonym. Kancelaria z miasta Sandomierz pomaga w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak również wykonawczego. Karol Dębowski występuje przed organami, urzędami, a także sądami w imieniu interesantów na terenie całej kraju. Prawnik reprezentuje klientów fizycznych, prawnych w tym firmy i podmioty gospodarcze. W celu umówienia wizyty kancelaria adwokacka prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W sprawie szczegółowych informacji adwokat zaprasza do placówki - ul. A. Mickiewicza 15, 27-600 Sandomierz.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sandomierz-adwokat.pl

Opinie o stronie sandomierz-adwokat.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Elerem zajmuje się pracami remontowymi na terenie Chrzanowa, Jaworzna, Libiąża i okolic. Długoletnie doświadczenie gwarantuję wysoką jakość (...)
Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, karnym skarbowym oraz karnym gospodarczym. Kancelaria świadczy pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwami. (...)
Sieć Pragmatix to jedyny na polskim rynku system partnerski, za pośrednictwem którego możesz promować wysokospecjalistyczne usługi prawne oferowane (...)
Detektyw Łukasz Wiszniewski to specjalista świadczący usługi detektywistyczne od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie w trakcie realizacji spraw z zakresu (...)
Kancelaria Notarialna Niny Miziołek, Aleksandry Januś - Brzostowskiej zajmuje się przygotowywaniem umów, aktów notarialnych, testamentów, poświadczeń, (...)
Kancelaria Prawna Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. zajmuje się wykonywaniem usług prawniczych na rzecz przedsiębiorstw i osób (...)
Biuro Rachunkowe z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim Księgowość kadry płace jest biurem posiadającym wieloletnie doświadczenie. Posiadamy licencję (...)
Poszukujesz kancelarii adwokackiej z Białegostoku, która świadczy pełną dyskrecję oraz całościowe podejście do dziedziny prawa? Sylwia Targońska-Kołodko (...)
Chcąc pilnie skontaktować się z doradcą prawnym, wizyta w lokalnej kancelarii może okazać się zbyt czasochłonna. Warto spróbować rozwiązać (...)