Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Swacha

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Swacha
Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Swacha
ID wpisu: 35787
Dodano: 21.02.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 85
CTR: 0.00%
14
Google
1
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Siedzibą Kancelarii Adwokackiej Adwokata Piotra Swachy jest miasto Biłgoraj, lecz reprezentuje on swoich Klientów w sporach sądowych, przed organami administracji państwowej i samorządowej oraz w prokuraturach na terenie całego kraju.

W skomplikowanych sprawach Kancelaria korzysta ze specjalistycznej wiedzy ekspertów: lekarzy, ekonomistów, inżynierów, itd.

Kancelaria Adwokacka jest otwarta na każde wyzwanie w sferze prawa polskiego oraz europejskiego, a adwokat Piotr Swacha pozostaje w gotowości, by dostarczać usługi o najwyższej jakości i w jak najkrótszym czasie.

Celem działalności Kancelarii jest udzielanie profesjonalnych usług prawnych, zapewniając wysoki poziom wiedzy prawnej, odpowiedni dla dużych firm prawniczych, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Adwokat Piotr Swacha współpracuje od kilku lat z kancelarią adwokacką na terenie Ukrainy w mieście Lwów. Płynnie posługuje się językiem angielskim w piśmie i mowie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokatswacha.pl

Opinie o stronie adwokatswacha.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Bilans-Plus” w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy pełne doradztwo podatkowe dla (...)
Kancelaria prawna Wiejak i Partnerzy to biuro skupiające radców prawnych specjalizujących się w prawie nieruchomości i windykacji. Oferujemy kompleksową (...)
Ozon Piorun - Profesjonalne Usługi Ozonowania Długoletnie doświadczenie w ozonowaniu – od ozonowania samochodów do wielkich kubatur hal produkcyjnych, (...)
Klinika medycyny estetycznej SQINIC z Lublina oferuje rozległy zakres zabiegów kosmetycznych indywidualnie dobranych do potrzeb skóry Klienta. Pośród (...)
Fotografią produktową packshot zajmuje się zespół Fotographia. Wykonują zdjęcia małym rzeczom takim jak: pierścionki, kolczyki, zawieszki. Oprócz (...)
Adwokaci z kancelarii Pręda zapewniają profesjonalną pomoc prawną osobom, które mają kredyt we frankach. Ponadto gwarantują: bezpłatne analizy (...)
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku - Michał Opalski - prowadzi kancelarię przy Piekarniczej 12, Kancelaria mieści (...)
Biuro Rachunkowe z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim Księgowość kadry płace jest biurem posiadającym wieloletnie doświadczenie. Posiadamy licencję (...)
Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Poznań i województwo wielkopolskie. Pośrednictwo kredytowe i finansowe pod nadzorem (...)