Adwokat dla mężczyzn Gdańsk, Sopot Joanna Daczyńska

Adwokat dla mężczyzn Gdańsk, Sopot Joanna Daczyńska
Adwokat dla mężczyzn Gdańsk, Sopot Joanna Daczyńska
ID wpisu: 35528
Dodano: 11.01.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 28
CTR: 0.00%
1
Google
7
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat Joanna Daczyńska specjalizuje się w innowacyjnym reprezentowaniu mężczyzn w sprawach rodzinnych i majątkowych. Kancelaria Adwokacka Joanny Daczyńskiej w Gdańsku.

Kancelaria świadczy innowacyjną pomoc prawną dla mężczyzn z zakresu prawa rodzinnego i majątkowego, w szczególności w sprawach, których przedmiotem jest:

rozwód
podział majątku wspólnego małżonków / konkurentów
umowy majątkowe
dzieci (ustalenie kontaktów, alimenty)
transgraniczne sprawy rodzinne
mediacje
Kancelaria daje gwarancję profesjonalnej pomocy prawnej, popartej rzetelną wiedzą i doświadczeniem i wychodzi poza standardy szeroko rozumianej reprezentacji Klienta.

Kwota honorarium ustalana jest na pierwszym spotkaniu, ponieważ jego wysokość uzależniona jest od skomplikowania sprawy. Sposób płatności dopasowywany jest indywidualnie do Klienta.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokatdlamezczyzn.pl

Opinie o stronie adwokatdlamezczyzn.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma VipBusPolska.pl świadczy usługi wynajem busów z kierowcą lub bez. Posiadamy flotę bardzo dobrze wyposażonych pojazdów. Świadczymy też usługę (...)
Kancelaria Adwokacka adwokata Artura Ślemp działa na terenie Podkarpacia, zwłaszcza Rzeszowa. Wiele spraw, w których bierzemy udział dotyczy prawa (...)
Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoimi sprawami zajęli się wykwalifikowani i doświadczeni adwokaci, to już dzisiaj odwiedź na stronę internetową (...)
Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w Internecie. Dzięki reklamie w największych serwisach (Google, Bing, Facebook, Youtube) docieramy niemal do (...)
System prawny Cypru Północnego jest luźno oparty na brytyjskim systemie prawnym. Zakup nieruchomości lub założenie firmy, wymaga aby Klient posiadał (...)
Adwokat Joanna Zielińska to specjalistka prawa rodzinnego, która ma oddziały swojej kancelarii w Łodzi, Pabianicach i Brzezinach. Duży zasób wiedzy (...)
Instytucje bankowe funkcjonują dzięki swojemu bezwzględnemu podejściu do wierzycieli. Tam nie ma miejsca na empatię oraz indywidualne podejście. (...)
Obsługa prawna w Katowicach, jest realizowana przez kancelarię adwokacką „Bohosiewicz”. Zrzesza ona wykwalifikowanych ekspertów, którzy udzielają (...)
Najlepszy serwis o koordynacji świadczeń: świadczenia wychowawczego 500+ i zasiłku rodzinnego, kapitału opiekuńczego, świadczenia pielęgnacyjnego (...)