as-adwokat.pl adwokat z Rzeszowa

as-adwokat.pl adwokat z Rzeszowa
ID wpisu: 35317
Dodano: 22.11.2021
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 43
CTR: 4.65%
0
Google
4
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokacka adwokata Artura Ślemp działa na terenie Podkarpacia, zwłaszcza Rzeszowa. Wiele spraw, w których bierzemy udział dotyczy prawa rodzinnego i prawa spadkowego. Sporządzamy pisma procesowe, bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach, dochodzimy roszczeń odszkodowawczych, udzielamy porad i konsultacji prawnych, reprezentujemy strony przed sądami.
Dobór właściwego rozwiązania prawnego oraz doskonała znajomość przepisów przez prawnika to główne czynniki, które wpływają na końcowy sukces i tymi przesłankami kierujemy się w naszej działalności. W każdej powierzonej sprawie dążymy do skutecznego zaplanowania strategii działania w celu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników dla Klienta.
Jednym z naszych priorytetów jest świadczenie usług, które odpowiadają standardom profesjonalizmu oraz zachowaniem zasad etycznych związanych z wykonywaniem zawodu adwokata.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: as-adwokat.pl

Opinie o stronie as-adwokat.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoimi sprawami zajęli się wykwalifikowani i doświadczeni adwokaci, to już dzisiaj odwiedź na stronę internetową (...)
System prawny Cypru Północnego jest luźno oparty na brytyjskim systemie prawnym. Zakup nieruchomości lub założenie firmy, wymaga aby Klient posiadał (...)
Adwokat Joanna Zielińska to specjalistka prawa rodzinnego, która ma oddziały swojej kancelarii w Łodzi, Pabianicach i Brzezinach. Duży zasób wiedzy (...)
Instytucje bankowe funkcjonują dzięki swojemu bezwzględnemu podejściu do wierzycieli. Tam nie ma miejsca na empatię oraz indywidualne podejście. (...)
Obsługa prawna w Katowicach, jest realizowana przez kancelarię adwokacką „Bohosiewicz”. Zrzesza ona wykwalifikowanych ekspertów, którzy udzielają (...)
Najlepszy serwis o koordynacji świadczeń: świadczenia wychowawczego 500+ i zasiłku rodzinnego, kapitału opiekuńczego, świadczenia pielęgnacyjnego (...)
Kierowcy, którzy nie zgadzają się z decyzją sądu o zatrzymaniu ich prawa jazdy, mogą skorzystać z pomocy prawnej kancelarii „Legalna Jazda”. (...)
Planujesz przekształcić swój dotychczasowy biznes w inny, ale nie wiesz, jak to zrobić od strony formalnej? Na przeciw Twoim potrzebom wychodzi kancelaria (...)
Firma CONTROLLING-SYSTEMS oferuje kompleksowe działania wspierające biznes poprzez controlling od przeszło 15 lat, usprawniając budżetowanie, prognozowanie (...)