Polski Adwokat na Cyprze Piotr Schneider

Polski Adwokat na Cyprze Piotr Schneider
ID wpisu: 35149
Dodano: 04.11.2021
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 69
CTR: 1.45%
1
Google
3
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: System prawny Cypru Północnego jest luźno oparty na brytyjskim systemie prawnym.
Zakup nieruchomości lub założenie firmy, wymaga aby Klient posiadał lokalnego Radcę Prawnego/Adwokata.
Specjalizujemy się w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, ale także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.piotrschneider.com

Opinie o stronie www.piotrschneider.com (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat Joanna Zielińska to specjalistka prawa rodzinnego, która ma oddziały swojej kancelarii w Łodzi, Pabianicach i Brzezinach. Duży zasób wiedzy (...)
Instytucje bankowe funkcjonują dzięki swojemu bezwzględnemu podejściu do wierzycieli. Tam nie ma miejsca na empatię oraz indywidualne podejście. (...)
Obsługa prawna w Katowicach, jest realizowana przez kancelarię adwokacką „Bohosiewicz”. Zrzesza ona wykwalifikowanych ekspertów, którzy udzielają (...)
Najlepszy serwis o koordynacji świadczeń: świadczenia wychowawczego 500+ i zasiłku rodzinnego, kapitału opiekuńczego, świadczenia pielęgnacyjnego (...)
Kierowcy, którzy nie zgadzają się z decyzją sądu o zatrzymaniu ich prawa jazdy, mogą skorzystać z pomocy prawnej kancelarii „Legalna Jazda”. (...)
Planujesz przekształcić swój dotychczasowy biznes w inny, ale nie wiesz, jak to zrobić od strony formalnej? Na przeciw Twoim potrzebom wychodzi kancelaria (...)
Doświadczony radca prawny Krzysztof Olechno świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak też przedsiębiorców. Główne obszary (...)
Firma CONTROLLING-SYSTEMS oferuje kompleksowe działania wspierające biznes poprzez controlling od przeszło 15 lat, usprawniając budżetowanie, prognozowanie (...)
Czeka Cię sprawa rozwodowa? A może sprawa o alimenty? Już dziś odwiedź naszą kancelarię w Nowym Targu i skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnika, (...)