NutriPharma

NutriPharma
NutriPharma
ID wpisu: 33028
Dodano: 06.11.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 139
CTR: 0.00%
23
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: NutriPharma to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą specjalistycznego żywienia terapeutycznego firmy Prodiet Clinical Nutrition. Oferta obejmuje wysokiej jakości artykuły w postaci sypkiej lub płynnej, dedykowane do podaży doustnej lub poprzez sondę. Taka dieta jest wskazana dla chorych borykających się z przeróżnymi schorzeniami jak np. niedożywienie, problemy z trawieniem, nowotwory, choroby neurologiczne, oprócz tego będą świetnym rozwiązaniem jako żywienie okołooperacyjne oraz wzbogacenie diety dla osób starszych i najmłodszych. Warto wspomnieć, że artykuły dostępne w NutriPharma można zakupić w różnorakich, dobrych smakach lub w odmianie bezsmakowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: nutripharma.pl

Opinie o stronie nutripharma.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Duży zakres usług w obszarze zdrowia psychicznego oferuje Niepubliczna Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna w Garwolinie. Zapraszamy tych z Państwa, (...)
Nasze centrum medyczne w Warszawie to placówka dedykowana pacjentom poszukującym holistycznego podejścia do diagnostyki, zdrowienia. Zapraszamy na (...)
Nasz punkt pobrań zaprasza wszystkich już dzisiaj. Jesteśmy dostępni w dzielnicy Bemowo, dlatego zachęcamy mieszkańców to skorzystania z naszych (...)
Usługi ortodontyczne w szerokim zakresie oferuje Gabinet ortodontyczny dr Beaty Kaiser-Ziorkiewicz w Gdyni. Zapraszamy młodszych, jak i starszych mieszkańców (...)
Firma P&P CITO zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu naszym klientom dostarczamy najwyższej (...)
Kaniowscy Clinic jest kliniką medycyny i dermatologii estetycznej zlokalizowaną we Wrocławiu. Oferuje przeróżne zabiegi wykonywane przez lekarzy (...)
Kompleksowa diagnostyka i leczenie wszelkich chorób układu krwionośnego. Dzięki byciu prywatnym szpitalem, nie musisz czekać kilku lat na zostanie (...)
CLINICA DENTAL – BLUE to Klinika Stomatologiczna premium na Pomorzu. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, implantoprotetyki (...)
Masz kłopoty z poruszaniem się lub występuje ból w kręgosłupie, stawach biodrowych lub kolanowych? Zapraszamy do kontaktu z gabinetem dr med. Krzysztofa (...)