kaiserziorkiewiczbeata.pl

kaiserziorkiewiczbeata.pl
kaiserziorkiewiczbeata.pl
ID wpisu: 32702
Dodano: 17.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 129
CTR: 0.00%
5
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usługi ortodontyczne w szerokim zakresie oferuje Gabinet ortodontyczny dr Beaty Kaiser-Ziorkiewicz w Gdyni. Zapraszamy młodszych, jak i starszych mieszkańców Trójmiasta, którzy wymagają leczenia wad zgryzu przy użyciu aparatów zębowych stałych lub ruchomych bądź leczenia schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Gabinet na stałe współpracuje z chirurgiem stomatologicznym, protetykiem, stomatologiem ogólnym dziecięcym, paradontologiem i logopedą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kaiserziorkiewiczbeata.pl

Opinie o stronie www.kaiserziorkiewiczbeata.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma P&P CITO zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu naszym klientom dostarczamy najwyższej (...)
Kaniowscy Clinic jest kliniką medycyny i dermatologii estetycznej zlokalizowaną we Wrocławiu. Oferuje przeróżne zabiegi wykonywane przez lekarzy (...)
Kompleksowa diagnostyka i leczenie wszelkich chorób układu krwionośnego. Dzięki byciu prywatnym szpitalem, nie musisz czekać kilku lat na zostanie (...)
CLINICA DENTAL – BLUE to Klinika Stomatologiczna premium na Pomorzu. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, implantoprotetyki (...)
Masz kłopoty z poruszaniem się lub występuje ból w kręgosłupie, stawach biodrowych lub kolanowych? Zapraszamy do kontaktu z gabinetem dr med. Krzysztofa (...)
Klinika Okulistyczna dr Witkiewicza „Twoje oko” w Przemyślu oferuje wszechstronne leczenie w obszarze leczenia jaskry, zaćmy i leczenia wad powiek. (...)
Wielospecjalistyczna opieka medyczna oraz szeroki zakres leczenia oferuje w Chorzowie Centrum Medycyny Specjalistycznej On-Clinic. Zapewniamy leczenie (...)
Oferta pielęgniarki to indywidualna praktyka pielęgniarska, dlatego jeśli potrzebujemy pomocy to warto do takiej osoby zadzwonić. Bardzo szybko się (...)