fabmed-badania.pl - prywatne badania diagnostyczne Warszawa

fabmed-badania.pl - prywatne badania diagnostyczne Warszawa
fabmed-badania.pl - prywatne badania diagnostyczne Warszawa
ID wpisu: 32857
Dodano: 09.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 147
CTR: 0.00%
10
Google
9
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasz punkt pobrań zaprasza wszystkich już dzisiaj. Jesteśmy dostępni w dzielnicy Bemowo, dlatego zachęcamy mieszkańców to skorzystania z naszych usług. U nas możecie mieć pobrane krew, a wyniki badań otrzymacie online. Nie trzeba do nas wracać, przychodzić po prostu macie dostęp do strony internetowej gdzie wyniki się znajdą. Działamy bardzo szybko, ponieważ wiemy, że chcecie szybko dowiedzieć się czy jesteście zdrowi. Jeśli nie to możecie zgłosić się do lekarza i zastosować odpowiednie metody leczenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: fabmed-badania.pl

Opinie o stronie fabmed-badania.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Usługi ortodontyczne w szerokim zakresie oferuje Gabinet ortodontyczny dr Beaty Kaiser-Ziorkiewicz w Gdyni. Zapraszamy młodszych, jak i starszych mieszkańców (...)
Firma P&P CITO zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu naszym klientom dostarczamy najwyższej (...)
Kaniowscy Clinic jest kliniką medycyny i dermatologii estetycznej zlokalizowaną we Wrocławiu. Oferuje przeróżne zabiegi wykonywane przez lekarzy (...)
Kompleksowa diagnostyka i leczenie wszelkich chorób układu krwionośnego. Dzięki byciu prywatnym szpitalem, nie musisz czekać kilku lat na zostanie (...)
CLINICA DENTAL – BLUE to Klinika Stomatologiczna premium na Pomorzu. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, implantoprotetyki (...)
Masz kłopoty z poruszaniem się lub występuje ból w kręgosłupie, stawach biodrowych lub kolanowych? Zapraszamy do kontaktu z gabinetem dr med. Krzysztofa (...)
Klinika Okulistyczna dr Witkiewicza „Twoje oko” w Przemyślu oferuje wszechstronne leczenie w obszarze leczenia jaskry, zaćmy i leczenia wad powiek. (...)
Wielospecjalistyczna opieka medyczna oraz szeroki zakres leczenia oferuje w Chorzowie Centrum Medycyny Specjalistycznej On-Clinic. Zapewniamy leczenie (...)
Oferta pielęgniarki to indywidualna praktyka pielęgniarska, dlatego jeśli potrzebujemy pomocy to warto do takiej osoby zadzwonić. Bardzo szybko się (...)