retrans.com.pl

retrans.com.pl
retrans.com.pl
ID wpisu: 32931
Dodano: 25.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 119
CTR: 0.00%
8
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Roboty podwodne i górnictwo odkrywcze to obszar aktywności firmy RETRANS w Kobylanach. Jesteśmy producentem oraz dostawcą suszonych piasków kwarcowych. Polecamy też sprzedaż maszyn i części, refulery i wagi do ładowarek. Działamy w sektorze robót podwodnych, górnictwa odkrywkowego, budownictwa, produkcji suszonych piasków kwarcowych oraz transportu drogowego. Świadczymy szereg usług związanych z wydobyciem kruszyw oraz pogłębianiem zbiorników wodnych. Dysponujemy przeszło 25-letnie doświadczenie, gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: retrans.com.pl

Opinie o stronie retrans.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Lansujemy Państwu propozycję firmy PANDA Automation w Rybniku. Zapewniamy fachowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji dla domu, biura (...)
Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Anox. Nasza siedziba mieści się w Koszalinie, a działalność prowadzimy już od (...)
Tworzymy lepsze warunki do pracy, wypoczynku, życia, udoskonalając powietrze, którym oddychasz. Specjalizujemy się w usługach z zakresu klimatyzacji, (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DIKAR w Łebie, która proponuje prace saperskie na obszarze całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie (...)
Pion i Poziom to doświadczona firma, która od wielu lat oferuje odbiór techniczny mieszkań. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy zamierzają (...)
Zajmujemy się produkcją kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych i mieszkalnych. Mamy w swojej ofercie domy modułowe, które przez swoją specyfikę, (...)
K.b.S Diament to firma z miejscowości Psary, która świadczy swoje usługi w ramach pogotowia betonowego. Specjalizujemy się w pracach z zastosowaniem (...)
Budowa mostów i wiaduktów jest zadaniem trudnym i zadaniem, które wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia. My takie doświadczenie i umiejętności (...)
Projekty budowlane na potrzeby firm i osób prywatnych proponuje firma MasterGeo w Lublinie. Wykonujemy mapy do celów projektowych oraz pomiary realizacyjne (...)