mastergeo.pl

mastergeo.pl
mastergeo.pl
ID wpisu: 32877
Dodano: 12.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 114
CTR: 0.00%
7
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Projekty budowlane na potrzeby firm i osób prywatnych proponuje firma MasterGeo w Lublinie. Wykonujemy mapy do celów projektowych oraz pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne. Obsługujemy projekty dla firm projektowych, budowlanych, a także sieci i wszelkiego rodzaju przyłącza (elektryczne, telekomunikacyjne czy wod-kan). Obsługujemy dodatkowo klientów indywidualnych, którzy potrzebują podziału nieruchomości i geodezyjnej obsługi inwestycji, jaką jest np. dom. Prowadzimy również inwentaryzację powykonawczą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mastergeo.pl

Opinie o stronie mastergeo.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Cerammind zajmuje się sprzedażą płytek ceramicznych i gresowych. Oferujemy płytki włoskie i hiszpańskie, na podłogę i ścianę. Mamy w (...)
Już dziś zapoznaj się z ofertą Pogotowia Dachowego z Warszawy, które oferuje szereg usług związanych z naprawą i remontem dachów. W ofercie montaż (...)
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. to firma z wielkimi tradycjami, działająca na rynku dekoracji okiennych, już od 1989 roku. Produkowane (...)
Zapraszamy do zapoznania się z wszechstronną ofertą firmy P.P.H.U. STELLA z siedzibą w Pisarzowicach w województwie śląskim. Zapewniamy wsparcie (...)
Ujęcia wód głębinowych metodą udarową w osłonie rur stalowych lub metodą obrotową z użyciem płuczki oferuje firma Aqua Expert - Piotr Waszkiewicz (...)
Jeżeli poszukujecie państwo najwyższej jakości fachowców, którym możecie zlecić takie prace jak wygłuszenie sali weselnej, wygłuszenie akustyczne (...)
Żwirownia Gołąbek w Głodnie koło Konina zaprasza! Prowadzimy sprzedaż piasku, sprzedaż kamienia oraz transport piasku, żwiru i innych materiałów (...)
Płytki z cegły na podłogę oraz ściany to ponadczasowy materiał budowlany do domów, mieszkań. Wyróżniamy trzy podstawowe kategorie ceglanych (...)
Roboty ziemne, transport ciężarowy i wynajem koparki oferuje firma ZARANEK-TRANSPORT CIĘŻAROWY w Bydgoszczy. Nasze usługi obejmują różnego rodzaju (...)