dikar.pl

dikar.pl
dikar.pl
ID wpisu: 32905
Dodano: 18.10.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 169
CTR: 0.00%
36
Google
12
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DIKAR w Łebie, która proponuje prace saperskie na obszarze całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie rozminowania terenu, polegające na odnalezieniu, identyfikacji oraz wywiezieniu i zneutralizowaniu elementów wybuchowych pochodzenia wojskowego. Zajmujemy się także nadzorem saperskim na prowadzonych inwestycjach, a nawet wyburzeniami metodą wybuchową. Posiadamy nowoczesny wysoce skuteczny sprzęt oraz jesteśmy ubezpieczeni w pełnym zakresie świadczonych usług. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której odnaleźć można więcej informacji o ofercie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dikar.pl

Opinie o stronie dikar.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pion i Poziom to doświadczona firma, która od wielu lat oferuje odbiór techniczny mieszkań. Swoją ofertę kieruje do wszystkich, którzy zamierzają (...)
Zajmujemy się produkcją kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych i mieszkalnych. Mamy w swojej ofercie domy modułowe, które przez swoją specyfikę, (...)
K.b.S Diament to firma z miejscowości Psary, która świadczy swoje usługi w ramach pogotowia betonowego. Specjalizujemy się w pracach z zastosowaniem (...)
Budowa mostów i wiaduktów jest zadaniem trudnym i zadaniem, które wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia. My takie doświadczenie i umiejętności (...)
Projekty budowlane na potrzeby firm i osób prywatnych proponuje firma MasterGeo w Lublinie. Wykonujemy mapy do celów projektowych oraz pomiary realizacyjne (...)
Firma Cerammind zajmuje się sprzedażą płytek ceramicznych i gresowych. Oferujemy płytki włoskie i hiszpańskie, na podłogę i ścianę. Mamy w (...)
Już dziś zapoznaj się z ofertą Pogotowia Dachowego z Warszawy, które oferuje szereg usług związanych z naprawą i remontem dachów. W ofercie montaż (...)
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o. to firma z wielkimi tradycjami, działająca na rynku dekoracji okiennych, już od 1989 roku. Produkowane (...)
Zapraszamy do zapoznania się z wszechstronną ofertą firmy P.P.H.U. STELLA z siedzibą w Pisarzowicach w województwie śląskim. Zapewniamy wsparcie (...)