ikamienie.pl

ikamienie.pl
ikamienie.pl
ID wpisu: 32666
Dodano: 15.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 144
CTR: 0.00%
6
Google
16
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Umiejscowiona w Krośnie firma Kamieniarstwo Cebula świadczy profesjonalne usługi kamieniarskie z najwyższej klasy materiałów. Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów wejściowych z kamienia, kamiennych posadzek, granitowych blatów kuchennychi łazienkowych, parapetów, elewacji, a dodatkowo elementów kominkowych. Wykonujemy nagrobki granitowe oraz tworzymy elementy wnętrz kościołów jak ołtarze, posadzki czy chrzcielnice. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów dla firm budowlanych i kamieniarskich. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: i-kamienie.pl

Opinie o stronie i-kamienie.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nowoczesne i aktualne rozwiązania dla zabezpieczeń przeciwpożarowych? Zgłoś się do Flame Protect. Firma z Warszawy już od lat działa na rynku. (...)
Firma FENIKS.IK w Warszawie proponuje pomoc administracyjną dla obcokrajowców z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy oraz Rosji. Posiadamy niezbędne (...)
Zajmujemy się m.in. dochodzeniem należności odszkodowań w tym głównie medycznych i komunikacyjnych [o kancelarii],, windykacją wierzytelności, (...)
Prezentujemy Państwu propozycję firmy Vero z Krakowa, która specjalizuje się w technice grzewczej oraz sanitarnej. Proponujemy zawory grzejnikowe, (...)
PHU AGMA w Mysłowicach zajmuje się naprawą laptopów oraz naprawą i modernizacją komputerów PC. Zespół specjalistów z szerokim doświadczeniem (...)
Jeśli szukasz solidnej firmy zajmującej się systemami wentylacyjnymi i klimatyzacji, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Everest (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją zakładu ortopedycznego Ortotomas. Można się tutaj zaopatrzyć w najwyższej klasy komponenty (...)
Wysokozaawansowane akwaria morskie, ich projekt i wykonanie zapewnia firma Reefguard.pl w Szczecinie. Oferujemy dodatkowo aquascaping - fachową aranżację (...)
SMX Design to marka odpowiedzialna za cięcie laserowe, a także za grawerowanie sklejki. Jesteśmy w stanie nanieść logo firmowe, czy inne, mocno kreatywne (...)