legalizacja-obcokrajowcy.pl

legalizacja-obcokrajowcy.pl
legalizacja-obcokrajowcy.pl
ID wpisu: 32657
Dodano: 15.09.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 112
CTR: 0.00%
3
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma FENIKS.IK w Warszawie proponuje pomoc administracyjną dla obcokrajowców z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy oraz Rosji. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do prowadzenia działalności w zakresie pomocy urzędowej dla cudzoziemców. Oferujemy wsparcie przy zakładaniu firmy oraz podejmowaniu pracy na obszarze Polski. Zajmujemy się kompletowaniem dokumentów, przygotowywaniem formularzy i składaniem wniosków. Posiadamy również ofertę dla pracodawców zatrudniających obcokrajowców. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Więcej informacji na temat oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.legalizacja-obcokrajowcy.pl

Opinie o stronie www.legalizacja-obcokrajowcy.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zajmujemy się m.in. dochodzeniem należności odszkodowań w tym głównie medycznych i komunikacyjnych [o kancelarii],, windykacją wierzytelności, (...)
Prezentujemy Państwu propozycję firmy Vero z Krakowa, która specjalizuje się w technice grzewczej oraz sanitarnej. Proponujemy zawory grzejnikowe, (...)
PHU AGMA w Mysłowicach zajmuje się naprawą laptopów oraz naprawą i modernizacją komputerów PC. Zespół specjalistów z szerokim doświadczeniem (...)
Jeśli szukasz solidnej firmy zajmującej się systemami wentylacyjnymi i klimatyzacji, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa Everest (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją zakładu ortopedycznego Ortotomas. Można się tutaj zaopatrzyć w najwyższej klasy komponenty (...)
Wysokozaawansowane akwaria morskie, ich projekt i wykonanie zapewnia firma Reefguard.pl w Szczecinie. Oferujemy dodatkowo aquascaping - fachową aranżację (...)
SMX Design to marka odpowiedzialna za cięcie laserowe, a także za grawerowanie sklejki. Jesteśmy w stanie nanieść logo firmowe, czy inne, mocno kreatywne (...)
Przedstawiamy Państwu propozycję Przedsiębiorstwa Geotechnicznego GeoGT. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, a działalność w branży prowadzimy (...)