alpinizmprzemyslowy.com.pl

alpinizmprzemyslowy.com.pl
alpinizmprzemyslowy.com.pl
ID wpisu: 31991
Dodano: 06.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 165
CTR: 0.00%
6
Google
8
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma RIS Kotes alpinizm przemysłowy w Radomiu świadczy specjalistyczne usługi porządkowe na wysokości. Przeprowadzamy prace inwentaryzacyjne i zajmujemy się likwidowaniem zagrożeń. Oferta obejmuje serwis elewacji budynków, okresowe przeglądy techniczne elewacji szklano-aluminiowych, w tym prace naprawcze i konserwujące. Przeprowadzamy prace konserwatorskie i restauratorskie, a także zajmujemy się malowaniem powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Mamy wieloletnie praktyka we wspinaczce na skałach i w górach wysokich, dlatego zapewniamy bezpieczeństwo i wysoką jakość prac. Zapraszamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.alpinizmprzemyslowy.com.pl

Opinie o stronie www.alpinizmprzemyslowy.com.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wszechstronne usługi utrzymania czystości we Wrocławiu poleca firma APC Cleaning. Oferujemy szereg usług związanych z dbaniem o powierzchnie (szlifowanie (...)
Usługi hydrauliczne oferuje POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE w miejscowości Nowy Tomyśl. Zapraszamy do kontaktu osoby z województwa lubuskiego i wielkopolskiego, (...)
Firma Raczkiewicz Bernard Raczkiewicz w Lublinie to producent wysokiej jakości, stylowych stołów bilardowych. Wykonamy każdy model stołu - pracujemy (...)
Jeśli Twój dom wymaga zmian, nasza oferta powinna Cię usatysfakcjonować (jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, oferujemy m.in. meble kuchenne (...)
Szukasz ekologicznych akcesoriów kuchennych? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Practic sp. z o.o. S.K.A. w Krakowie. Jesteśmy producentem i (...)
Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego: Natalia Wasilenko, w ramach prowadzenia własnej Kancelarii Prawnej Vasilisa, zajmuje się tłumaczeniem, wykładami (...)
Jestem założycielem firmy Seguro, działalność swoją rozpocząłem w 1991 roku. Ślusarstwo to moja pasja, odkąd zacząłem pracować, pracuję (...)
Świadczymy szeroki wachlarz usług ogrodniczych i koncentrujemy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb klientów w zakresie usług ogrodniczych. Swoje (...)
Nasza firma to profesjonalny serwis awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań i samochodów. Nasi pracownicy to wyszkoleni ślusarze, otwieramy zamki bez (...)