apcwroclaw.pl

apcwroclaw.pl
apcwroclaw.pl
ID wpisu: 31981
Dodano: 06.06.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 163
CTR: 0.00%
1
Google
5
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wszechstronne usługi utrzymania czystości we Wrocławiu poleca firma APC Cleaning. Oferujemy szereg usług związanych z dbaniem o powierzchnie (szlifowanie i regeneracja posadzek, malowaniem pasów), mycie okien i elewacji, a także dbamy o tereny zielone. Specjalistyczne sprzątanie obejmuje też dedykowane potrzeby placówek służby zdrowia. Posiadamy profesjonalny personel, który w swojej pracy wykorzystuje stosowne procedury oraz własne zaplecze sprzętowe. Zapraszamy instytucje publiczne i firmy do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.apcwroclaw.pl

Opinie o stronie www.apcwroclaw.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Usługi hydrauliczne oferuje POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE w miejscowości Nowy Tomyśl. Zapraszamy do kontaktu osoby z województwa lubuskiego i wielkopolskiego, (...)
Firma Raczkiewicz Bernard Raczkiewicz w Lublinie to producent wysokiej jakości, stylowych stołów bilardowych. Wykonamy każdy model stołu - pracujemy (...)
Jeśli Twój dom wymaga zmian, nasza oferta powinna Cię usatysfakcjonować (jesteśmy przygotowani na różne sytuacje, oferujemy m.in. meble kuchenne (...)
Szukasz ekologicznych akcesoriów kuchennych? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Practic sp. z o.o. S.K.A. w Krakowie. Jesteśmy producentem i (...)
Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego: Natalia Wasilenko, w ramach prowadzenia własnej Kancelarii Prawnej Vasilisa, zajmuje się tłumaczeniem, wykładami (...)
Jestem założycielem firmy Seguro, działalność swoją rozpocząłem w 1991 roku. Ślusarstwo to moja pasja, odkąd zacząłem pracować, pracuję (...)
Świadczymy szeroki wachlarz usług ogrodniczych i koncentrujemy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb klientów w zakresie usług ogrodniczych. Swoje (...)
Nasza firma to profesjonalny serwis awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań i samochodów. Nasi pracownicy to wyszkoleni ślusarze, otwieramy zamki bez (...)
Firma AirService-Install w Warszawie zajmuje się wszechstronną obsługą sprężarkowi. Wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy awaryjne i remonty kapitalne. (...)