El-Hydro - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie hydrauliczne

El-Hydro - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie hydrauliczne
El-Hydro - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie hydrauliczne
ID wpisu: 31796
Dodano: 02.05.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 359
CTR: 0.00%
100
Google
9
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma El-Hydro - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie hydrauliczne Usługi hydrauliczne i gazowe - wykonujemy usługi hydrauliczne i gazowe na terenie Zielonej Góry oraz okolic.

Zajmujemy się:

- montażem instalacji wodociągowych,
- montażem instalacji kanalizacyjnych,
- montażem centralnego ogrzewania
- montażem pomp ciepła,
- montażem ogrzewania podłogowego,
- montażem ogrzewania płaszczyznowego,
- udrażnianiem rur kanalizacyjnych,
- montażem kabin prysznicowych,
- montażem umywalek, zlewów, toalet
- wyszukiwaniem - lokalizowaniem - wycieków w ścianach i pod posadzką,
- zamrażaniem rur
- montażem instalacji gazowej,
- podłączaniem pieców, kuchenek gazowych,
- podłączaniem pieców elektrycznych, kuchenek elektrycznych
- wykonujemy drobne naprawy hydrauliczne
- uszczelniamy cieknące brodziki,
- usuwamy awarie, które są dla nas priorytetowe

I wiele innych usług, które możesz poznać na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług hydraulicznych i gazowych. Zwłaszcza klientów z Zielonej Góry chociaż chętnie też obsługujemy klientów w odległości do 50 km od Zielonej Góry.

Firma El-Hydro - Hydraulik Zielona Góra, Pogotowie hydrauliczne Usługi hydrauliczne i gazowe zaprasza wszystkich do zapoznania się również z wizytówką google maps na której umieszczanym aktualne informacje z ciekawymi informacjami związanymi zarówno zarówno z naszymi usługami hydraulicznymi jak i gazowymi oraz z ciekawostkami na temat hydrauliki.

Chętnie podejmujemy współprace również z deweloperami oraz osobami, kupującymi i sprzedającymi mieszkania. Przy stałej współpracy jest możliwość negocjacji cen za usługi hydrauliczne oraz gazowe. Współpracujemy również z kawiarniami, restauracjami - prowadzimy abonament na usługi.


Firma El - Hydro - Hydraulik Zielona Góra, pogotowie hydrauliczne, usługi hydrauliczne i gazowe - jest autoryzowanym serwisantem pomporozdrabniaczy SFA (pompo rozdrabniacze do toalet , pompy do umywalek i zlewów).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: el-hydro-hydraulik-zielona-gora-pogotowie-hydrauliczne.business.site

Opinie o stronie el-hydro-hydraulik-zielona-gora-pogotowie-hydrauliczne.business.site (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz oferuje pomoc prawną przed sądami powszechnymi w sprawach karnych, sprawach cywilnych, w tym o zapłatę, zniesienie (...)
Usług ochrony technicznej oraz ochrony mienia oferuje Agencja Ochrony Hevelius w Gdańsku. Zakres naszych usług obejmuje montaż systemów SSWiN, montaż (...)
Firma Hydroklinika oferuje fachowe wykrywanie wycieków Gdynia, Trójmiasto oraz doradztwo w sprawie sporządzenia dokumentacji formalnej i prawnej dla (...)
ZEST dostarcza pierwszorzędnej jakości parasole dla małych i dużych firm, butików, sklepów internetowych, instytucji państwowych bądź Klientów (...)
Umiejscowiona we Wrocławiu firma ProEkoEkspert zajmuje się oceną oddziaływania inwestycji i innymi specjalistycznymi opracowaniami przyrodniczymi. (...)
Bar Catering na event Kraków. Loft Bar w branży weselnej i eventowej działa od wielu lat i w tym czasie obsłużył już kilkaset przyjęć o różnym (...)
Firma GRAWO zajmuje się produkcją tabliczek opisowych do maszyn przemysłowych i paneli sterowniczych. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które (...)
Veritas Polska to firma, która świadczy opiekę domową nad osobami starszymi wobec osób zmagających się z różnymi problemami i schorzeniami. Pracujemy (...)
Coraz więcej ludzi wyjeżdża do pracy za granicę. Bardzo często wybierają oni na cel swojej podróży Anglię, bo w tym państwie nie brakuje ofert (...)