Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz
Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz
ID wpisu: 31793
Dodano: 30.04.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 443
CTR: 0.00%
170
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz oferuje pomoc prawną przed sądami powszechnymi w sprawach karnych, sprawach cywilnych, w tym o zapłatę, zniesienie współwłasności, rozwodowych, alimenty, władzę rodzicielską. Doradztwo prawne obejmuje spotkania na których poruszana jest dana problematyka, następnie wspólne rozwiązanie problemu, określenie możliwości i założeń. Bezpośredni kontakt do mecenasa Wojciecha Jamróz celem umówienia spotkania pod nr tel. 792 636 152. Kancelaria Adwokacka Wojciecha Jamróz mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 4/4 i czynna jest od pn do pt od 08:00 do 18:00.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adwokatjamroz.pl

Opinie o stronie adwokatjamroz.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Usług ochrony technicznej oraz ochrony mienia oferuje Agencja Ochrony Hevelius w Gdańsku. Zakres naszych usług obejmuje montaż systemów SSWiN, montaż (...)
Firma Hydroklinika oferuje fachowe wykrywanie wycieków Gdynia, Trójmiasto oraz doradztwo w sprawie sporządzenia dokumentacji formalnej i prawnej dla (...)
ZEST dostarcza pierwszorzędnej jakości parasole dla małych i dużych firm, butików, sklepów internetowych, instytucji państwowych bądź Klientów (...)
Umiejscowiona we Wrocławiu firma ProEkoEkspert zajmuje się oceną oddziaływania inwestycji i innymi specjalistycznymi opracowaniami przyrodniczymi. (...)
Bar Catering na event Kraków. Loft Bar w branży weselnej i eventowej działa od wielu lat i w tym czasie obsłużył już kilkaset przyjęć o różnym (...)
Firma GRAWO zajmuje się produkcją tabliczek opisowych do maszyn przemysłowych i paneli sterowniczych. Wykorzystujemy najnowsze technologie, które (...)
Veritas Polska to firma, która świadczy opiekę domową nad osobami starszymi wobec osób zmagających się z różnymi problemami i schorzeniami. Pracujemy (...)
Coraz więcej ludzi wyjeżdża do pracy za granicę. Bardzo często wybierają oni na cel swojej podróży Anglię, bo w tym państwie nie brakuje ofert (...)