Zapowiedzi.tel Usługi Lektorskie

Zapowiedzi.tel Usługi Lektorskie
Zapowiedzi.tel Usługi Lektorskie
ID wpisu: 28822
Dodano: 14.05.2019
Kliknięć: 7
Wyświetleń: 1716
CTR: 0.41%
625
Google
70
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.24 (21 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferuję wykonywanie nagrań głosowych na potrzeby komunikatów do central telefonicznych. W zakres mojej oferty wchodzą nagrania lektorskie, powitania telefoniczne, nagrywanie głosu na potrzeby reklamy, spotów, prezentacji. Posiadam własne studio nagrań, dlatego zleceniodawca nie musi opłacać studia, a gotowe nagrania audio przesyłam drogą mailową. Na mojej stronie zamieściłem ogólny cennik usług oraz opis wykonywanych usług. Zaprasza do kontaktu za pośrednictwem strony.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zapowiedzi.tel

Opinie o stronie zapowiedzi.tel (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Biuro rachunkowe Tormot, znajdujące się w Poznaniu zajmuje się zakładaniem firm, w tym spółek oraz stałą obsługą księgową i podatkową. Działamy (...)
Jeśli szukają Państwo miejsca w stolicy, w którym wykwalifikowana ekipa zadba o wygląd Państwa samochodu, zapraszamy do Auto Spa Bielany. Dokładnie (...)
Chcesz wymienić swoją instalację wodno-kanalizacyjną bądź zamienić tradycyjne grzejniki na ogrzewanie energooszczędne? Zapraszamy do współpracy (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Global Service. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, a oddziały w Łodzi, Warszawie (...)
Windykacją należności, kontrola postępowania egzekucyjnego dodatkowo doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań to zaledwie część zakresu usług, (...)
Firma LINK MARCIN JURAK z Gdyni to biegłe usługi elektryczne. Oferujemy szybki i bezproblemowy montaż wideodomofonów, domofonów oraz naprawę instalacji, (...)
Kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych oferuje Biuro Rachunkowe BUFiK w Zielonej Górze. Obsługujemy podmioty gospodarcze, w tym (...)
Wywóz odpadów w kontenerach, wszelkiego rodzaju prace rozbiórkowe, tak ręczne, jak i mechaniczne, demontaż konstrukcji stalowych palnikiem, usługi (...)
Skup złomu samochodowego oraz skup i sprzedaż złomu stalowego oferuje Skup Samochodów za Gotówkę Mateusz Caban w miejscowości Kalinów. Funkcjonujemy (...)