pwserkowski.pl

pwserkowski.pl
pwserkowski.pl
ID wpisu: 28809
Dodano: 14.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 293
CTR: 0.00%
15
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Chcesz wymienić swoją instalację wodno-kanalizacyjną bądź zamienić tradycyjne grzejniki na ogrzewanie energooszczędne? Zapraszamy do współpracy z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Tomasz Serkowski w Skrzeszewie. Mamy uprawnienia gazowe i energetyczne i ubezpieczenie OC na prowadzone prace. Gwarantujemy fachowe usługi hydrauliczne i instalację urządzeń grzewczych. Mamy również sklep hydrauliczny z artykułami sanitarnymi renomowanych producentów, takich jak Viessmann, Defro czy Unical. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: pwserkowski.pl

Opinie o stronie pwserkowski.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Global Service. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, a oddziały w Łodzi, Warszawie (...)
Windykacją należności, kontrola postępowania egzekucyjnego dodatkowo doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań to zaledwie część zakresu usług, (...)
Rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a także idealnie chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem (...)
Firma LINK MARCIN JURAK z Gdyni to biegłe usługi elektryczne. Oferujemy szybki i bezproblemowy montaż wideodomofonów, domofonów oraz naprawę instalacji, (...)
Kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych oferuje Biuro Rachunkowe BUFiK w Zielonej Górze. Obsługujemy podmioty gospodarcze, w tym (...)
Wywóz odpadów w kontenerach, wszelkiego rodzaju prace rozbiórkowe, tak ręczne, jak i mechaniczne, demontaż konstrukcji stalowych palnikiem, usługi (...)
Skup złomu samochodowego oraz skup i sprzedaż złomu stalowego oferuje Skup Samochodów za Gotówkę Mateusz Caban w miejscowości Kalinów. Funkcjonujemy (...)
Znakomita jakość druku, perfekcyjna i kompetentna obsługa to oferta, jaką oferuje Drukarnia cyfrowa Copy Right powstała w 1999 roku w Warszawie. (...)