minibrowarmajer.pl

minibrowarmajer.pl
minibrowarmajer.pl
ID wpisu: 28107
Dodano: 21.02.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 486
CTR: 0.00%
13
Google
16
Bing
Ocena Controlwebs:
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mini Browar Majer to gliwicka atrakcja, która dzięki pasji do piwa i dobrej kuchni przyciąga wielu gości. Jesteśmy lokalnym browarem, gdzie zgodnie z najstarszą normą piwną z 23.04.1516 roku warzymy wyśmienite, oryginalne piwo MajEr. Cztery rodzaje niefiltrowanego i niepasteryzowanego piwa degustujemy w trakcie uroczystości odbicia nowej beczki w asyście naszego piwowara. Wszystkich pasjonatów piwa i ciekawskich serdecznie zapraszamy na zwiedzanie browaru!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.minibrowarmajer.pl

Opinie o stronie www.minibrowarmajer.pl (0)

Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukasz doświadczonej firmy zajmującej się robotami drogowymi bądź brukarskimi? Zależy Ci na najwyższej jakości usług oraz terminowości? Znakomicie (...)
Kancelaria Notarialna Notariusz Łukasz Mikołajczyk w Katowicach świadczy usługi sporządzania aktów notarialnych obejmujących umowy sprzedaży, (...)
Kancelaria Radcy Prawnego - Adrianna Gebel w Stargardzie to oferta dla każdego przedsiębiorcy, który planuje rozpoczęcie działalności, jak i zastanawia (...)
Usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową a szkolenia roczne i okresowe dla pracowników i pracodawców w zakresie BHP i ADR zapewnia BIURO PROMOCJI (...)
Mistrzowskie lody „śląski kołocz szefa”, „makówki”, różane, lawendowe, o smaku lukrecji to propozycje gliwickiej lodziarni Klapec dla tych, (...)
Zakład kamieniarski KIN-STONE w Komornikach specjalizuje się w obróbce surowca naturalnego i konglomeratów. Jesteśmy producentem kamiennych elementów (...)
Brooklyn Burger z frytkami, Zaniedbany Joe z frytkami czy Burger bogaty George to jedynie niektóre zestawy burgerów, jakie znajdziecie w menu Pizzerii (...)
Zapraszamy do pracowni reklamy. Tworzymy produkty promocyjno - reklamowe z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku oraz potrzeb klienta. Realizacja (...)
Działalność Instytutu Języków Obcych ENTER w Lesznie opiera się o innowacyjne metody nauki i nowoczesne modele zarządzania. Prowadzimy kursy językowe (...)