www.mjcare.pl

www.mjcare.pl
www.mjcare.pl
ID wpisu: 33085
Dodano: 14.11.2020
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 52
CTR: 0.00%
12
Google
0
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szukasz pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech? Zależy Ci na współpracy ze sprawdzoną i uczciwą agencją jak i całodobowym wsparciu? Doskonale trafiłeś! Firma Mj CARE istnieje w branży od wielu lat i proponuje wiele ciekawych i atrakcyjnie wynagradzanych stanowisk pracy. Zapewnia również pełne ubezpieczenie, transport, opiekę koordynatora i atrakcyjne premie okolicznościowe, lojalnościowe i inne. Agencja gwarantuje miłą współpracę, jasne warunki umowy oraz codziennie nowe oferty pracy. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i potrzebne dane kontaktowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mjcare.pl

Opinie o stronie www.mjcare.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PoloniaCARE24 z siedzibą w Szczecinku. Zatrudniamy opiekunów dla seniorów w Niemczech, którzy wymagają (...)
Leasing pracowniczy i pośrednictwo pracy, a także oferty pracy dla osób poszukujących to oferta Agencji TOP-STAFF w Lublinie. Funkcjonujemy w wielu (...)
Agencja zatrudnienia PowerJobs zajmuje się dostarczaniem pracowników tymczasowych, outsourcingiem oraz usługami rekrutacyjnymi dla firm z branży logistycznej, (...)
SEP Peeters to certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy z siedzibą w Opolu oraz w Holandii, w miejscowości Oirlo. Zajmujemy się wszechstronną rekrutacją (...)
Czy chciałbyś znaleźć pracę? Albo szukasz pracownika? Wejdź na oprace.pl i poznaj portal na którym znajdziesz niezliczone oferty pracy, jak i ogłoszenia (...)
Firma Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu zajmuje się szeroko rozumianym leasingiem pracowników z Ukrainy, proponując wszechstronne usługi w zakresie (...)
Najkrócej mówiąc, oferujemy usługi imigracyjne. Skupiając się na szczegółach, oferujemy rzetelną pomoc związaną z legalizacją pobytu i pracy (...)
W Toruniu mieści się siedziba firmy Vanner, która od wielu lat zajmuje się leasingiem pracowników z Europy Wschodniej. Agencja proponuje kompleksową (...)