Nawozy organiczno-mineralne

Nawozy organiczno-mineralne
Nawozy organiczno-mineralne
ID wpisu: 31965
Dodano: 30.05.2020
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 194
CTR: 0.52%
81
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: FuelCal® to technologia używana podczas produkcji nawozów organicznych OrCal®. Dzięki zawartości składników takich jak aktywny hydrat wapnia oraz materia organiczna producent nawozów gwarantuje kompleksowe działanie środków. Nie tylko zapewniają one szybkie odkwaszanie gleby, ale również poprawiają jej żyzność i zaopatrują rośliny w potrzebne składniki odżywcze, takie jak fosfor, magnez czy potas. Dodatkowo, produkt ten działa również jako środek odstraszający dziki oraz sarny - dzieje się tak dzięki zawartości organicznych form azotu, które drażnią swoim zapachem zwierzęta. Zarówno nawozy OrCal®, jak i środki poprawiające właściwości gruntów OrCal pHregulator®, zostały zbadane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Instytut Medycyny Wsi i posiadają wszystkie dopuszczenia oraz pozytywne opinie, dotyczące ich skuteczności.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: orcal.pl

Opinie o stronie orcal.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wiemy jak cenny jest czas w prowadzeniu gospodarstw rolnych, stąd też staramy się, by zarówno proces składania i realizacji zamówienia był szybki (...)
Sprzedaż kur jednodniowych, sprzedaż kur odchowanych, gęsi, kaczek i indyków oferuje ZAKŁAD WYLĘGU DROBIU FERMA DROBIU KAMIL MARCHEWKA w miejscowości (...)
Strona Carnica.pl przedstawia informacje o matkach pszczelich rasy Kraińskiej. Można również dokonać zakupu wybranych linii Matek Kraińskich. Matki (...)
Maszyny rolnicze o solidnej konstrukcji z wytrzymałych i nowoczesnych surowców poleca firma Lemtech w Wojciechowie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości (...)
Sprzedażą nawozów organicznych, materiałów siewnych oraz azotu płynnego zajmuje się Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Agro-Nasiona w Gorzowie Wielkopolskim.. (...)
W Gorzowie Wielkopolskim mieści się siedziba firmy Mestall, która od wielu lat zajmuje się produkcją nawozów organicznych. Przedsiębiorstwo oferuje (...)
Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Nowość z siedzibą w Jezuickiej Strudze w województwie (...)
Oferujemy najwyższej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, jeżyny bezkolcowej, maliny, jagody kamczackiej i innych krzewów jagodowych. Na naszej (...)