Zapowiedzi.tel Usługi Lektorskie

Zapowiedzi.tel Usługi Lektorskie
Zapowiedzi.tel Usługi Lektorskie
ID wpisu: 28822
Dodano: 14.05.2019
Kliknięć: 6
Wyświetleń: 209
CTR: 2.87%
85
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.33 (6 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferuję wykonywanie nagrań głosowych na potrzeby komunikatów do central telefonicznych. W zakres mojej oferty wchodzą nagrania lektorskie, powitania telefoniczne, nagrywanie głosu na potrzeby reklamy, spotów, prezentacji. Posiadam własne studio nagrań, dlatego zleceniodawca nie musi opłacać studia, a gotowe nagrania audio przesyłam drogą mailową. Na mojej stronie zamieściłem ogólny cennik usług oraz opis wykonywanych usług. Zaprasza do kontaktu za pośrednictwem strony.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zapowiedzi.tel

Opinie o stronie zapowiedzi.tel (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu ofertę firmy Germanikus z Gliwic. Firma Germanikus prowadzona jest przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego - Weronikę (...)
Organizujemy kreatywne imprezy dedykowane dzieciom, a także klientom biznesowym. Dbamy o wszystkie elementy eventu. Zapewniamy pokazy chemiczne z udziałem (...)
Przedsiębiorstwo NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku zaprasza do współpracy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Zakupią u nas Państwo: (...)
Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Interklima, która mieści się w Kobyłce niedaleko Warszawy. Zajmujemy się kompleksową (...)
Szukacie Państwo kancelarii adwokackiej - warszawskiej kancelarii, która wyspecjalizowała się w prawie karnym? W takim razie bardzo wskazany jest (...)
Posiadająca siedzibę w Dolicach w województwie zachodniopomorskim firma AJKA gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją (...)
Zakład Pogrzebowy Wrocław - Bożena Witwicka zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych - powiązanych zarówno z pochówkiem tradycyjnym, (...)
Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przygotowaną przez firmę Sprint-Car 24 mieszczącą się w Zgierzu. Prowadzimy (...)